Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg papucsság?

Figyelt kérdés
Sétáltunk a párommal és volt nálam egy nehéz táska, amiben az ő cuccai is benne voltak, meg víz, meg könyv, mert ugye ő nem cipel táskát, majd iszik otthon, én meg nem készültem egy órás sétácskára. Folyton egyik vállamról a másikra tettem, hogy ne nyomja nagyon, majd mikor megkérdeztem nem hozná-e egy kicsit, felháborodva mondta, hogy ő nem papucs! Erre mit ad Isten, szembe jönnek velünk az exem az új barátnőjével és a srác a lánynak az utazó táskáját vitte, meg a sajátját is. Tényleg ciki ha egy srác viszi a lány táskáját?
2018. júl. 14. 14:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
76%

Alapból nem is engedtem volna, hogy te vidd a táskát, már az elején elvettem volna.

De én egy ásatag macsó hímsoviniszta disznó vagyok, a párod meg nyilván egy felvilágosult haladó feminista, aki abban hisz, hogy a nők pont ugyanannyira képesek a cipekedésre, mint a férfiak.

2018. júl. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

"felháborodva mondta, hogy ő nem papucs! "


Ez a kulcs, hogy megértsd mi is történt valójában, két lehetséges oka lehet a reakciónak:


1.Kellett egy indok arra, hogy elkerülje a cipekedést, a helyett, hogy szimplán azt mondja "nincs kedvem".


2.Ha ténylegesen felháborodott, akkor azért történt, mert tudatosan figyel, és ki van hegyezve az olyan helyzetekre amikben irányítottnak, alárendeltnek érezheti magát egy nővel és/vagy bárkivel szemben, mivel nem biztos a saját pozíciójában, kétségei vannak az öntudatában, férfiasságában(nem feltétlen szexuális vonatkozásban).

2018. júl. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
94%
Abszolút nem. De te mit keresel egy ilyen majomparádés férfi mellett, akinek nehéz egy táskát cipelnie?
2018. júl. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
91%
A párod egy bunkó paraszt,nincs mit ezen ragozni. Normális férfinak égne a pofája a helyében.
2018. júl. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
93%
Egy normális férfi kérdezés nélkül átvette volna tőled.
2018. júl. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
93%
Az én párom nem engedi, hogy cipekedjek, szerintem ez az alap.
2018. júl. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Akkor én csak papucsokkal jöttem össze eddig...
2018. júl. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
En nem gondolom papaucssagnak. Nem is ertem a ferfiak miert csinalnak ebbol ugyet. Az en parom is gyakran mondja hogy szivesen viszi az egyik taskamat, o nem erzi ettol magat papaucsnak. Nem ertettem miert mondja ezt, miert kell mentegetoznie, de a kerdesed utan mar ertem: akkor ezek szerint a ferfiak ezzel probaljak meg egymas onbizalmat lerombolni, hogy egy teljesen magatol ertetodo gesztusert egymast kicikizik. Ez ugyanaz, mint amikor egy baba-mama csoportban egymast szaranyazzak a nok, a masik statuszanak csokkentese reven akarjak a sajatjukat emelni. Ba szki, az en parom nem birja nezni, amikor a huszonot kiloval konnyebb testemmel terheket cipelek es mindig segiteni akar. A parodnak sajnos a kispajtasai kimostak az agyat.
2018. júl. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem úgy gondolta, te vagy a papucs, cipeljed csak.

Más részt, alapból illene neki vinni a nehezebb táskát. Oké, hogy te viszel egy kis női táskát, de könyv, víz és hasonlókkal megrakott táskát, neki illene vinni. Na de bunkók mindig, minden hol akadnak. Ráadásul, még meg is próbálják magyarázni, miért bunkók:))

2018. júl. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 próbálokkedveslenni ***** válasza:
84%

Én soha nem engedtem cipekedni egyik páromat sem. Szerintem teljesen normális az, hogy a férfi az `igás ló`.


Utolsó páromnál amikor a kicseszett glamúr napok alatt kísértem el vásárolni, az üzletben is én fogtam az összeválogatott ruhákat, hogy ő fesztelenül tudjon keresgélni. Az üzletekben megvett cuccost pedig én fogtam, amíg nem vittük le a kocsiba.

Ő persze mondta, hogy ne - majd ő hozza - blabla, de én szívesen segítettem neki, hisz szerettem. Ez nem papucs dolog.

2018. júl. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!