Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Tudom hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Tudom hogy sose csalna meg a párom. Nem is ez a gond, hanem a tény, hogy a barátnőm ezt csinálja.21/L

Figyelt kérdés
az egyik barátnőm már egy ideje furcsán viselkedik velem. Nem keres soha, tőmondatokban válaszol ha írok neki.Ha valahol összefutunk akkor is rideg velem. Neki is van párja, nekem is. Régebben szerveztünk közös programokat is. De mostanság a lány csak a párommal kommunikál. De vele elég sokat. Kezdve azzal, hogy elmeséli, hogyha épp fáj a feje, odáig hogy szexuális jellegű témákat hoz fel a páromnak. Persze mindezt nem nyíltan. Engem ez kezd zavarni és nem értem a helyzetet..
2018. jún. 14. 14:15
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
De a párod partner ebben. Ő miért fogadja ezeket a beszélgetéseket? Miért nem koptatja le?
2018. jún. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Úgy veszi hogy barátok vagyunk/ ők is barátok
2018. jún. 14. 14:26
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
a "tudom hogy sose csalna meg a párom" állításod szerintem ne vedd százasra.
2018. jún. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
megbízom a páromban 100%ig
2018. jún. 14. 14:38
 5/9 anonim ***** válasza:
57%
Tegyél finom utalásokat a barátnőd irányába, hogy ez zavar téged... Sőt akár még a párod irányába is.
2018. jún. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%

A pároddal kellene megbeszélned a dolgot.

Mi is vagyunk négyen, barátok, 2-2 pár, de ha szólnék, hogy a barátnőm túlzásba esik, a párom rám lenne tekintettel, nem egy hozzám képest idegen csajra.

2018. jún. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem meg nem finoman kell megjegyzésejet tenni hanem elkuldeni a francba az ilyen soher nőt.
2018. jún. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem a csaj alá ne add a lovat azzal hogy bevallod, hogy ez zavar. A pároddal kéne megbeszélned, hogy ez a lány kerül téged, nem nagyon kommunikál veled, és végtére is a párodnak senki, tehát jó lenne, ha nem reagálna minden nyűgjére, hajára. Ha te "intézed el", akkor abból úgy tűnhet hogy a párodat amúgy nem zavarja vagy te tiltod. Van egy ilyen barátnőm, vagyis volt. Egy idő után elkezdett mindenki pasijával beszélgetni, meghallgatta a problémáikat, miközben alig ismerték egymást és állítólag a csajok barátnője... Több nem volt, de ez szerintem gáz. Persze gázabb, az volt az egészbe hogy a párom se a barátnőmnek mesélje már el ha gond van (nálunk ilyen nem volt szerencsére). Szóval ha a párod nem vevő ezekre, akkor előbb utóbb le kell hogy kopjon, de ha elkezdesz hisztizni, vagy támadni az csak olaj a tűzre szerintem. Az ilyet figyelmen kívül kell hagyni. (de a párodnak is!! különben nem hagyja abba)
2018. jún. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Persze persze úgy veszi, hogy barátok...és az egy kicsit sem furcsa neki, hogy veled már nem barátkozik, csak vele? Ennyire nem lehet hülye, és te se nézd annak. Nagyon os tudja mire megy ki, és imponál neki. Meg kéne ezt beszélnetek.
2018. jún. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!