Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet egy pióca exnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy pióca exnőt lekoptatni, aki folyton zaklat, nem hagy minket békén, mit tegyek hogy ennek vége legyen?

Figyelt kérdés

A barátomnak és nekem volt egy kis szünet a kapcsolatunkban miközben ő összejött egy lánnyal.Egyszer voltak együtt de utána összejött újból veléem mert rájött hogy engem szeret még.

A nő azóta nem mondott le róla, keresi, hívogatja, leveleket küld, már nagyon idegesit minket, nem egyszer én beszéltem vele és magyaráztam hogy hagyon minket békén, a párom is mondta neki hogy nem kell neki, de ő azóta is minden nap hívogatja,gondolom direkt tönkre akarja tenni a kapcsolatunk meg ugy lehet vele hogy egyszercsak majd beadja a derekát.

Meg legbelül azt is gondoltam már mi van ha kijátszanak engem és folytatják, rá se jövök csak késön.

Én kezdem azt érezni hogy rámegy a kapcsolatunk, engem zavar hogy folyton keresi, miért nem talál mást magának, ha nem is csúnya?Miért nem hagy minket, direkt teszi?

Segitsetek, adjatok tanácsot, telszámot nem tud cserélni mert céges, emailcímet sem mert az is céges, mit tegyek én hogy lekopjon végre róla?


2007. dec. 1. 14:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Pedig a pasidnak kellene ténylegesen elhajtani a p...

Tudom, hogy nehéz de próbálj meg nem foglalkozni vele mert tényleg rámehet a kapcsolatotok.Szerintem nincs köztük semmi, különben is a pasid Téged választott.

2007. dec. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A párodnak kellene határozottan olyan lépést tennie,hogy többé ne zaklasson benneteket.Cégnél is lehet telefonszámcserét kérni,az e-mail-t el sem kell olvasni egyszerűen törölje ki.Nem érdemes vele telefonálni sem vagy vedd fel te neki a telefont vagy ha hív nem kell letenni csak a tv mellé hagyd,hogy hallgassa az adást.Majd megunja,nem kell vele foglalkozni,ha nevetsz rajta és félretolod neki lesz rosszabb.
2007. dec. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne,ha nem látnál rémeket?Bízz a párodban!Te seh nem fogod tudni elhajtani...max a Kedvesed.Neki kell dönteni.Ő téged szeret.Akkor meg?
2007. dec. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyszerű a képlet. Akármit csinál a másik nő, bízzatok egymásban. Le fog kopni.
2007. dec. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

sok telefonon megoldható,egy bizonyos szám tiltása, vagy a szolgáltatónál is lehet kérni.Ha szám nélkül hív akkor viszont nincs mit tenni.Szerintem viszont jó ötlet lenne, ha hív egyerűen kinyomni, vagy ha beleszól letenni, az e-mailjeit pedig egyszerűen visszaküldeni neki.Egy idő után le fog kopni,persze ha a párod is így akarja...

Én biztosan nem hagynám magam.Ha feladod ő nyert.

2007. dec. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

e-mail-nel van olyan lehetoseg, hogy bizonyos cimektol ne fogadjon uzenetet...telefont egyszer kellene meg felvennie a parodnak es nem szepen elmondani neki, hogy meg lett kefelve, mindenki jol erezte magat es ennyi volt. Tovabbiakban nem veszi fel a telefont...

Neked azonban nem kellene felvenni a telefont mert az reakcio es a dobott fel ezt szertne, hogy figyelmet kapjon.

Engem is hivogatott az exem noje - mellesleg en mind a kettotol megszabadultam egy ido utan.

2007. dec. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A fentiek nagyon igazak az emailekkel meg minden. az mind jo otlet! az en baratomnak is volt elottem egy hosszu kapcsolata es a csaj 1 ev utan is folyton irt, mert nem tudta elfelejteni...En egyszeruen visszairtam neki, h kopjon le mert a sracot reg nem erdekli es h a baratomnak is nagyon rosszul esik ha engem igy zaklatnanak...s tobbet nem kereste! na de a te esetedben ezt a baratod kene megtegye! Sajnos sokszor a sracok elvezik ha ket no "tepi szet " magat erte, de el kell magyarazni, h ha igazan szeret es akarja h ez a kapcsolat mukodjon, ezt pontra kell tenni.
2008. márc. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!