Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kisebbségi komplexusom van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisebbségi komplexusom van a többi lány miatt, mit tegyek?

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok.

A barátom egy nagyon helyes, férfias, jól öltözött férfi, akit rendesen bámulnak a nők, hiába vagyok mellette.

A problémám a következő: a mai lányok gyönyörűek. Hiába néz ki a 90%-uk ugyanúgy, gyönyörűek. A legtöbbnek hibátlan a bőre, selymes a haja, és nagyon jó az alakjuk(oké, nem általánosítok, de kár lenne hazudnom, a legtöbb ilyen). A volt gimnáziumomba járó lányok is úgy néznek ki, mint egy kifejlett huszonéves.

Namost én ezeknek a lányoknak szöges ellentéte vagyok: a hajam száraz és göndör(5 éve kezelem), az arcom tele van hibákkal, lyukakkal(használok rá sminket), tehát kár firtatni, én nem vagyok az a mai szépség. Megteszek mindent, amit lehet, de elfogadtam, hogy nem én leszek a legszebb lány a világon.

Mostanában egyre többször fordul elő, hogy megyünk valahova a párommal, és az ilyen "mai"(bocsánat az általánosításért) lányok bámulják, mosolyognak rá, a párom pedig feltűnően élvezi. Visszamosolyog, illetve volt olyan, hogy az egyik már nagyon nyomult a páromra, annak ellenére, hogy tudta, én vagyok neki, mégis a párom a lányt védte, hogy dehát a csaj csak barátkozik.

Nekem mostanában egyre több kritika éri a külsőmet részéről: "Olyan a hajad, mint a kutyám szőre", vagy, hogy: "olyan kicsi a szemed, hogy nem is lehet látni!", a kedvencem pedig, hogy én miért nem csinálok tetoválást, mert az szexi.

Régen nem volt ilyen, ez mostanában jött elő, és hiába ülök le vele megbeszélni, nem érti mi a bajom.

Nem egészséges, de ez az önbizalomhiányom odáig fajult, hogy nem mozdulok ki egyáltalán a házból, ha nem a párommal találkozom(még egyetemista vagyok, most nyári szünet van). Egyszerűen úgy érzem, hogy minek, mert csúnya vagyok. Ő anno a személyiségem miatt jött össze velem, de mint tudjuk, az nem elég.

Múltkor iszonyatosan kicsíptem magamat: beszárítottam a hajam(amennyire lehet), szép smink, és egy csinos, elegáns ruha, aztán a válasz az volt, hogy ő az egyik csajon látott egy tök jó hajfeltűzési módot, miért nem próbálom azt ki.

Annyira magam alatt vagyok. (Hozzá teszem, a párom előtt sem dicsértek soha férfiak, én sosem voltam az, aki után utánafordulnak, vagy szexinek látnak, vagy oda vannak értük a fiúk, pedig mindent megteszek. Ápolt vagyok, sminkelek, csinosan öltözködöm(magassarkúk, szoknyák, nőies felsők), parfümözöm magam, nem böfögök, nem túrom az orrom-igen, ilyen lány ismerőse is volt a páromnak-,mégsem vagyok NŐ).

A párom régen mondta is, hogy ő biztosra vesz engem, hiszen megcsalni nem fogom, illetve tudja(bár nem mondta ki), hogy nincsenek férfi udvarlóim.

Mit tehetnék, hogy kilábaljak ebből a szerencsétlennek tűnő helyzetből, és egy értékes, szexi, magabiztos nő lehessek a párom szemében?


2018. júl. 17. 11:14
 1/10 anonim ***** válasza:
96%

Biztos, hogy jó férfi mellett vagy? már csak azért kérdezem, mert egy intelligens, jóképű, magabiztos férfi, ha téged szeret, melletted áll, hozzád kötődik, az nem viselkedik így, függetlenül attól, hogy hogy néz ki és ki nézi meg.

A mostani nők, ha alaposabban megfigyeled: tucatáruk. Az nem szép, ami plasztika, tetoválás, műhaj-köröm stb. mert nem eredeti. A szép, a valódi szép, az természetes, minden külső beavatkozástól mentes és nem tucat.

2018. júl. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Bocs, de itt nem a tobbi novel van a baj (en speciel alig latok olyat, akit akarcsak bottal is megpiszkalnek, ha ferfi lennek), hanem azzal van a baj, hogy egy undorito fereg patkannyal vagy együtt, aki csak azert van veled, mert melletted nyugalom castingolhatja a kovetkezo nojet, de addig is van kibe uriteni. Ennyire ne legyel vak es ostoba.
2018. júl. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit az előzőhöz: nekem is volt átlagon felüli férfi partnerem, de hogy az nem viselkedett így amikor mellette voltam, az tuti, pedig nem vagyok szép, a szó igazi értelmében, és teljes szabad kezet adtam, hiszen az ember hűséget, de vakságot nem fogadott.És még ráadásnak, az egyik kolléganőm is ki akart vele kezdeni, de úgy elhajtotta a csajt, pedig az nagyon szép volt, hogy csak úgy porzott és nem az én ráhatásomra:)
2018. júl. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszaitokat, örülök, hogy rendes válaszokat kaptam, már féltem, hogy jönni fognak a "troll" segítségek. :)

Egy kicsit most elgondolkoztam a kapcsolatom milyenségén. Én is úgymond szabad kezet adtam a páromnak, de egy 4-5 ilyen eset után már besokalltam, és még én éreztem magam rosszul, hogy biztos milyen hisztis hercegnő vagyok.

Őszintén, én ezeket a műkörmös, kikent "cicababákat" sok esetben nagyon szépnek látom, csak mint írtátok, tucat.

Én sem vagyok szép, de akkor ezek szerint tényleg nem bennem van a hiba, hanem a férfiben, aki mellettem van. :)

Elgondolkozom ezen.

2018. júl. 17. 11:27
 5/10 anonim ***** válasza:
91%

"Ő anno a személyiségem miatt jött össze velem, de mint tudjuk, az nem elég."


De elég. Én kövéren ismertem meg a sportos barátomat (a sport volt a közös édeklődési pont) átlag alatti a testalkatom azokhoz a nőkhöz képest akikkel mindennap találkozik... de mégis engem választott és soha nem éreztem vele azt hogy kevesebbet érnék. Tehát a fenti mondatod hülyeség.


Önbizalmadat akkor tudod visszaszerezni ha megszabadulsz energiavámpírtól.

Én is bedepiznék egy férfi mellett aki úgy tart mint egy háziállatkát.

"Biztosra vesz, mert nincs udvarlóm"

"Nem dicsér meg"

"Másokhoz mér"


Nem vagy palota pincsi, de annak kezel. Sajnos mellette nem is lesz önbecsülésed, mert ő elveszi ha fejlődni akarsz.

2018. júl. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ketté bontanámna kérdést.

A barátod egy gyökér. Bocs. Nagyon úgy jön le, hogy tárgyasít, házi állatként kezel és aszimmetrikus a kapcsalatotok - te küzdesz, ő meg nyeregben érzi magát.

Nem akarom falra festeni az ördögöt, de egyre nagyobb arca lesz, már most sem értékel.

Te viszont legyél magabiztosabb. A nőiesség és kisugárzás főleg belűlről jön. Ezt férfiként írom.

2018. júl. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A pasid egy ótvar gyökér..Bocsi.. Egy ilyen mellett aztán végképp nem lesz önbizalmad.. Keress valakit akinek te vagy a legszebb. Tényleg csak arra kellesz neki, hogy ne legyen egyedül,tudjon dicsekedni,hogy ő nem szingli,van barátnője (azaz van kit b..znia:kb ennyit érsz ennek a szemétnek). Ezek a tucatnők meg aztán semmivel sem érnek többet nálad... Ha pasi lennék, egy ujjal nem nyulnek hozzájuk.. Szakíts vele,és keress egy igazi férfit. 23L
2018. júl. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azt teheted leginkább, hogy lezárod a mostani pároddal a kapcsolatot, és majd jön egy olyan férfi, akinek úgy vagy jó, ahogy vagy. Amikor már kritizál, hasonlítgat, megette a penèsz az egészet. Ne engedd, hogy ennyire lerombolja azt a kis önbizalmadat, amit még meghagytak ezek a mai lányok, akikből meg tizenkettő egy tucat.
2018. júl. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Itt nem veled van a baj. Lehetsz Te a világ legrondább nője (bár ezt kétlem),ha a párod téged szeret akkor nyomulhat rá bármilyen modell csaj, mindet le fogja koptatni.


Maradjunk annyiban, hogy a pasid idióta, aki azért ássa alá az önbizalmad, hogy véletlenül se jusson eszedbe kilépni a kapcsolatból és egy biztos pont legyél neki, mialatt ő nézelődik meg csajozik.


Nekem volt anno egy hasonló pasim, aki közölte velem, hogy olyan dagadt vagyok, hogy úgysem kellenék senkinek. Megjegyzem 58 kg voltam a 172 centimhez. Az is folyamatosan kritizált, hogy car a hajam, nagy a seggem. Mire rájöttem, hogy mindez azért volt, hogy elvegye az önbizalmam és maradjak kussban mellette egy biztos pontnak, addigra már majdnem elfogyott a maradék önbizalmam is.

Aztán érdekes módon ahogy lekoptattam, az önbizalmam is visszatért és rájöttem, hogy egyáltalán nem vagyok dagadt. :D

Sőt! Így volt alkalmam megismerni a férjem, aki tizenéve imádja a "nagy seggemet." :D


Szóval ha rám hallgatsz, akkor nem egy baromnak próbálsz megfelelni, hanem próbáld meg magad jól érezni a bőrödben és sok minden meg fog változni körülötted! Nem mellesleg én attól a pasitól gyorsan megszabadulnék a helyedben. És ne hidd el neki ha azt mondja, hogy úgysem kellenél másnak!

2018. júl. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Emlékszem egy hasonló kérdésre, nen írtál ki már kérdést ezzel kapcsolatban?


Amúgy biztos szép vagy. Sokan szeretik a göndör hajú lányokat és értelmesnek is tűnsz, az meg plusz pont a mai világban.

Nem benned van a hiba. A baratodban, aki csak azért van veled, mert mondhat neked bármit, akkor is vele maradsz. Hiszen mondta is, melletted nem kell félnie, hogy megcsalod, mert nincsenek udvarlóid. Milyen pasi mond ilyet a szerelmének?

Hagyd el, mielőtt még jobban belesüllyedsz a mocsárba, amiben már nyakig állsz. Tapasztalatból írom, hogy utána jobban fogod érezni magad.

2018. júl. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!