Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Úgy érzem a barátnőm nem foglalkozik velem eleget.

Figyelt kérdés
Azt mondja, hogy nagyon szeret, és hogy ezt én is tudom. De miért van az, hogy ha pl. csókolózunk akkor abba hagyja hamar? Régen olyan hosszú, szenvedélyes csókjaink is voltak. Hogyan érjem el, hogy rám legyen indulva? És a találkozót mindig én szervezem msn-en keresztül. Lányoknak nem szabad egy kicsit lelkesebbnek mutatkozniuk, vagy már nem szeret annyira? :( Lehet hogy csak kéreti magát, és közben meg letépné rólam a ruhát?:P
2010. jún. 18. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem azért hagyja abba hamar a csókolózást, mert tele van a szája nyállal. :) De tényleg. :D Nekem is szokott olyan lenni pedig úgy folytatnám még. :D

Ha nincs más ok (másik férfi/srác) akkor biztos, hogy szeret még. Lehet átmeneti problémája van, vagy ha fogamzásgátlót szed akkor amiatt csökkent a libidója, vagy kicsit hisztis lett... Sok ok lehet még. Attól függ, hogy hogy viselkedik amikor veled van... Ha akkor minden oké akkor semmi baj... Igazából lehet azért nem kezdeményez randit/találkát, mert fél attól, hogy nagyon rámenős lenne, nem akar folyton a nyakadban lógni. Tudom mit érzel... Nálunk is így van. És az lett a vége, hogy nem várta míg én többször megyek át hozzá vagy kezdeményezek találkát és kidobott. :( Előbb nem szólt, hogy így neki nem jó... Figyelj, beszéljétek meg. Mondd neki, hogy szeretnél többet lenni vele és kíváncsi vagy merre szeretne ő elmenni veled. :)

Nem hinném, hogy kéretné magát. Vagy ha friss a kapcsolat akkor nem igazán tudja mit akar, vagy nem gondolja, hogy komolyan gondolod... :)

2010. jún. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Több, mint 1 éve együtt vagyunk... Csak azt csodálom, hogy én szinte minden pillanatban képes lennék leteperni... Főleg mikor nem találkozunk napok óta. Viszont ő benne nem érzem, hogy lenne ilyen:(
2010. jún. 18. 18:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne nyafogj, hanme kérdezd meg tőle.
2010. jún. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet sok csalódás érte előtted és óvatosabb. Vagy nem olyan heves mint te. Hajrá, kérdezd meg tőle. Tőlünk nem kapsz megfelelő választ, mert nem ismerünk titeket. Az első voltam.
2010. jún. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én vagyok az első komolyabb kapcsolata.
2010. jún. 19. 10:48
 6/8 A kérdező kommentje:

De mégis mit kérdezzek tőle?


,, Szia! Te miért nem kívánsz engem? "

2010. jún. 19. 10:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg konkrétan tőle, hogy kíván-e. Nem lehet máshogy körülírni. Vagy hogy mutassa ki mennyire szeret. Kedveskedj neki vagy nem tudom. Lehet valami lelki baja van? Stresszes mostanában... Első vagyok.
2010. jún. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát az lehet... mostanában eléggé hisztis... :S
2010. jún. 20. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!