Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom másokkal flörtöl,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom másokkal flörtöl, hogyan ne legyek féltékeny?

Figyelt kérdés

Már régóta együtt vagyunk, együtt is élünk. Egyszer véletlenül belépve hagyta a Facebookját és láttam, hogy egy kolléganőjével irkált. Nem tudtam mindent megnézni, de azt láttam, hogy a barátom írja neki, hogy "egy kis flört belefér" meg "hmm, elkalandoztam". Közben a nő idősebb is nála, bűn csúnya és férje van... Nagyon összevesztem vele, de azt mondta nem csalna meg sose, csak viccből húzzák egymás agyát, de nem akar tőle semmit... Már 5 kilót fogytam, napi szinten olyan ideges vagyok. A telefonján is beállítattam vele, hogy lássam a gps helyzetét, hogy éppen hol van. És állandóan nézem a gépen, hogy mikor kap Facebook értesítéseket és látom, hogy sűrűn felvillan a kis piros pöttyöcske a profilképénél, ami rohadtul idegesít, mert tudom, hogy a nőcivel írkál!

Azt mondja, hogy ezzel a féltékenységgel már kiidegelem, és én is attól félek, hogy pont ezzel fogom más karjába űzni... Hogyan léphetnék túl a történteken?


2018. júl. 17. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez történt, csak ő több nővel tette ezt. A bizalmatlanság miatt vége is lett.
2018. júl. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
4%
Mi van, ha a nők irkálnak neki, ő meg nem akar bunkó lenni, ezért válaszol. Szerintem ebbe nem kell ennél többet belelátni, hacsak nincs rá konkrét okod.
2018. júl. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom de nekunk ez a "csak flörtölgetek" nem fér bele...kinek. ha vki nem számit akkor annak az ember nem is válaszol aztán egyszer csak észreveszi a másik és leáll.
2018. júl. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
65%

"A telefonján is beállítattam vele, hogy lássam a gps helyzetét, hogy éppen hol van. És állandóan nézem a gépen, hogy mikor kap Facebook értesítéseket és látom, hogy sűrűn felvillan a kis piros pöttyöcske a profilképénél, ami rohadtul idegesít, mert tudom, hogy a nőcivel írkál! Azt mondja, hogy ezzel a féltékenységgel már kiidegelem, és én is attól félek, hogy pont ezzel fogom más karjába űzni.."



A lehető legrosszabb viselkedésformát veszed fel!

Minél jobban rátelepszel, annál jobban figyelni fog arra, hogy titkolózzon előtted! Mi az, hogy megparancsolod neki, hogy állítsa be a gps helyzetét? Én ilyet mondanék a páromnak (vagy ő nekem) az lenne az utolsó egymáshoz intézett mondatunk!


Ha ennyire nem tudsz bízni benne és nem tudod elfogadni, hogy ő ilyen, akkor hagyd el és keress olyat, aki sokkal visszafogottabb. Változni nem fog, legfeljebb óvatosabb lesz előtted.

2018. júl. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem kissé túlzásba viszed, ez a GPD beállítás folyamatos bizalmatlanság....ezzel ki lehet idegelni egymást. És nem is normális.


Ha már idáig jut egy kapcsolat, hogy nullával egyenlő a bizalmad és a hited felé, az már k**úrvára nem jó.

2018. júl. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!