Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít-e?

Figyelt kérdés

-beszélgetni egy régi ismerőssel,aki köztudottan semmit nem akar tőlem se én tőle

-beszélgetni egy ismeretlen emberrel pár percet amikor odajön tüzet kérni


a párom rettenetesen féltékeny mindenre,szerinte ez megcsalás. szerintetek?


2018. júl. 17. 20:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a francba lenne ez megcsalas?
2018. júl. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kicsit be van borulva az embered, remélhetőleg pszichiáterhez el tudod vinni, mert ráfér:)
2018. júl. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
A kapcsolat alapja a bizalom. Ha nem adtál okot arra, hogy kételkedjen, akkor nyilván vele van a baj, mert nem normális hogy valaki ennyire féltékeny és gyanakvó legyen. Próbálj beszélni vele, hogy változtasson a viselkedésén. Ha nem működik, akkor szerintem keress mást..
2018. júl. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hát én nagyon háklis vagyok sok dologra, de ez még nekem sem minősül annak.
2018. júl. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 próbálokkedveslenni ***** válasza:

1.) Számomra ez k_rvára nem az.

2.) Semmit nem számít, hogy mi mit mondunk. A barátodnak ez megcsalás. Neked pedig el kell döntened, hogy együtt akarsz-e lenni olyan beteg emberrel, akinek ez megcsalás.

2018. júl. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hogy lenne ez megcsalás? Ha ilyen a párod, kicsit figyelj jobban oda rá,mert lehet nem ő az Igazi!Általában aki ennyire féltékeny, ott más baj is van vele!
2018. júl. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Az én párom is ilyen, részvétem nekünk..

21N

2018. júl. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mi ebben a megcsalás,levegőt venni enged? Az ilyen beteg és magával nincs kibékülve..
2018. júl. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nagyon nincs rendben az önbizalma :/
2018. júl. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Juj. Én is hülye féltékeny voltam 16 évesen, mikor összejöttem az azóta férjemmel, de azért erre még az akkori énem is rávágná, hogy: Fuss, fuss, menekülj!
2018. júl. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!