Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem magam szörnyű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem magam szörnyű embernek? Ez megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés

A baràtommal 4 hónapja vagyunk együtt de rengeteg fájdalmat okozott amikkel nem tudok mit kezdeni. Pár kilóméterrel lakik odébb de közölte, hogy neki nem éri meg értem ide jönni. Mikor próbálkozott az elején dolgokkal és elutasítottam csak simán elaludt mellettem napszaktól függetlenül én meg a fallal beszéltem meg az érzéseimet és a gátlásaimat.

Nem tud dolgokról (hobbik) amik az életem és érdeklődési köröm szerves részét képezik és nekem rengeteget jelentenek. (Én tudok az övéiről) Csak akkor mutatja ki a szeretetét ha együttalvásról van szó. Persze bemutatott a szüleinek meg stb...de ezek nekem fájnak.


Mostanában meg beszélgetek egy sráccal és elmentünk ide-oda mikor mindkettőnknek a városban volt dolga. Jól éreztem magam, volt részem értelmes eszmecserében és mostanában sokat gondolok rá ami miatt nagyon szar alaknak érzem magam. Nem történt semmi beszélgetésen kívül de akkor is. Fogalmam sincs mit tegyek és kíváncsi vagyok, ti mit tennétek illetve rosszul esne-e ha a párotok így találkozna valaki mással...?



2017. dec. 1. 22:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Megmondod,hogy bocs,de mashogy alakultak az elkepzeleseid. Gondolom abbol nyilvan levagja,hogy nem olyan a kapcsolatotok
2017. dec. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
51%
es mondd meg neki ezeket,ha nem jon be,akkor valtoztass
2017. dec. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez meg abszolut nem szamit megcsalasnak, ezert ne erezd szornyen magad.

Ha a baratod mellett nem vagy boldog, akkor miert vagy vele?

Hagyd ott. Ugy tunik az uj srac mellett boldogabb, felszabadultabb vagy. Kezdj vele uj kapcsolatot, de elotte a masikkal zard le a mostanit.

Az hogy bemutat a szuleinek az nem jelent sokat. Az hgy nem tud rolad dolgokat, amik szamodra fontosak, az viszont sokat jelent. Meghozza azt, hogy nem szeret ugy, ahogy az neked jo lenne. Nem baj, de akkor ne szenvedj mellette! Azert mert mutat nemi erdeklodest? De hisz te is tudod/erzed, hogy neked tobbre van szukseged. Tessek keresni egy masik pasit, aki ezt nyujtani tudja neked!

2017. dec. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Sokan azt mondják, hogy meg kell beszélni a problémákat, megpróbálni megjavítani stb. Viszon ez szerintem nem olyan amin változtatni lehetne. Eddig nem érdekelted akkor ezután sem fogod. Vagy te nem érdekled vagy alapból olyan, hogy nem foglalkozik másokkal. Nem kompatibilis mindenki mindenkivel.
2017. dec. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha már az első hónapokban ennyire nem érdekled akkor gondolj bele, hogy mi lesz később? Alap dolgokat nem tud rólad és nem is akar. Ha nem az van, ami neki jó akkor elalszik. Inkább most zárd le a kapcsolatot, ne majd évek múlva jöjj rá, hogy ez már rég rossz. Amúgy nem hiszem, hogy ez megcsalás, de nekem biztos rosszul esne, ha a párom másnál keresne társaságot főleg, ha én nem is tudok róla és esetleg mástól hallom vissza, de mi már több, mint 4 éve együtt vagyunk, jegyben is járunk, együtt élünk szóval a mi helyzetünk azért más. Hozzám még kamaszként 200 km-ről járt le minden hétvégén, hogy láthasson, suli mellett dolgozott, hogy legyen pénze buszra, szóval nekem elég kiábrándító, mikor valaki pár km-t nem képes megtenni. Igazából nem is a megtett km számít, hanem hogy neki nem éri meg hozzád menni. (Az most mindegy, hogy az ország másik feléből vagy a szomszédból.) Amúgy akkor hogy találkoztok? Mindig te mész?
2017. dec. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ez még nem megcsalás, de már az előszele.

Amúgy emlékszem a korábbi kérdésedre, és azt hiszem elég egyöntetű volt a válaszolók véleménye arról, hogy egyáltalán nem vagy fontos a barátodnak. Szenvedsz is emiatt állandóan. Akkor meg mi értelme? Még nagyon az elején vagytok, ez még a rózsaszín köd, a "dúl a nagy suerelem" időszaka, sülve főve együtt kéne lennetek, ennek ellenére neki nem éri meg megmuzdulni érted/miattad. Neharagudj, de totál semmi értelme ennek a kapcsolatnak, hiába szereted, boldogtalan vagy így. Hidd el, nem ő a te embered. Dobd ki, mint azt a bizonyos macskát, aztán nyugodt szívvel találkozhatsz a másik sráccal.

2017. dec. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ezt annyira nem értem. Miből állna szakítani?
2017. dec. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szakíts, nem lesz jobb. A saját érdekedben.
2017. dec. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ezt meg legközelebb a tini "kapcsik" kategóriába, ha lehetne... azért, mert már egyszer megjött a mikulás, még nem leszel felnőtt.
2017. dec. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Neked nincsen parod, szoval nem aggodnek. Neked egy faszid van, aki neha rad fanyalodik es megkur (de csak ha nem kell erte meg egy kilometert se megtennie), de amugy szarik a fejedre. A kerdes inkabb hogy minek alazod magadat egy ilyen farokkal.
2017. dec. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!