Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akar tőlem gyereket a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar tőlem gyereket a párom. Nem szeret már?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok a párom 28. Azt tudni kell, hogy neki van már egy kisfia az előző kapcsolatából, tervezett baba volt. Énis szeretnék már babát de a párom nem. Azt mondja még fiatal vagyok ehhez. De a volt barátnője is 22 volt, szóval nem sokkal idősebb nálam, vele mégis bevállalta, sőt ő akart legjobban gyereket. Tőlem miért nem akar? Ez, hogy fiatal vagyok csak egy indok? A volt barátnőjét jobban szerette nálam?
2018. febr. 14. 10:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%
tulkombinalod. nem arrol van szo, hogy nem szeret teged, vagy hogy az exet jobban szerette volna. az, hogy most nem akar gyereket, annak tobb oka is lehet. pl az, hogy eleg neki 1 gyermek, akit mar az exe megszult. masreszt hiaba csak 2 ev van kozted, es a volt baratno kozott, amikor szult, de hidd el, ez rengeteg sok ido. 20 evesen mid van, amire vallalhatnal egy gyereket? epphogy az erettsegit lerakhattad, es ha azonnal el is mentel dolgozni, akkor is max 2 eves munkaviszonyod lehet, ami szakma nelkul.... hat nem tul nagy alap a jovore nezve. szerintem boven van idod meg , ne kapkodd el, 20 evesen valoban nem kell meg az a gyerek, elobb teremtsd meg az alapot, vegezz el egy szakmat, vagy legyen kicsit tobb munkatapasztalaod, rakj felre egy kis penzt, es aztan terj vissza a szules gondolatara.
2018. febr. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem az első gyerek volt neki a tanulópénz, ő is elég korán vállalta. Nem kell egyszerre mindenkinek ösztönből gyereket szülni fél év járás után, azt te is megérthetnéd. Plusz lehet most jött rá, a 22 éves exe milyen fiatal volt a gyerekhez, szinte még gyerek ilyenkor az ember, te meg főleg. Az ilyen fiatalon szülésnek 90%-ban az a vége, hogy a nagyszülőknek van lepasszolva szegény gyerek, mert az anyja még nem élte/pasizta ki magát. Úgy mondom ezt 26 éves fejjel, hogy a húgom 20 évesen szült, de ő is alig tud gondoskodni a gyerekről, persze azt hiszi, hogy tud, de mindenki látja, hogy pl én már mennyivel többet tudok egy gyereknek adni 26 évesen, mint 20 évesen tud az ember. Van lakásom, 7 éve stabil kapcsolatom, pénzem, eszem, diplomám... nem a semmire csinálnám, de még így is gyereknek érzem magam hozzá. Mert útközben már nincs visszaút, és nem jöhetek rá, hogy én mégis élni akartam még, nem napi 20x pelusban turkálni.
2018. febr. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
82%

Lehet ő érettebben gondolkodik. Megfelelőek a körülmények, és az anyagi helyzetetek egy gyermek nevelésére?


Valszeg akar majd tőled is, de elsőnek nőj fel. Nem tartalak elég érettnek a megfogalmazásod alapján.


28/F

2018. febr. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Nem jött neki korán a gyerek. Másfél éves a kisfia... 26 éves volt. Az exe meg nyilván nem a szivem csücske, de nagyon jó anya. Csak sokszor érzem, hogy az exe még képbe van... Eljegyzést tervezték aztán ugye jött a baba.. Mintha vele komolyobban gondolta volna..
2018. febr. 14. 11:12
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak megtanulta, hogy Hipp hopp nem lehet egy gyereket bevallani,mindenkivel akivel össze kerül.Ha megérik rá a kapcsolatotok tőled is fog akarni.
2018. febr. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem pont azért ment tönkre az a kapcsolat, mert túl fiatalok voltak a gyerekvállaláshoz.

A párod tanult belőle, ezért óva int a túl korai gyerekvállalástól.

2018. febr. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
36%
26 évesen is korai a gyerek a 21. században. Érettségi után még legalább kell tanulni 5 évet ahhoz, hogy ne a helyi Coop kasszájában kelljen gályáznod életed végéig, utána mondjuk 5 év munkatapasztalat, egzisztencia-építés meg egy nagyon stabil párkapcsolat. 30 alatt vállaljon a rosseb gyereket.
2018. febr. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
88%

Nem azt mondta, hogy nem akar tőled gyereket, csak hogy fiatal vagy még a dologhoz.

És teljesen igaza van, a kommentjeidből is látszik.

Nem a gyerek fogja hozzád kötni a párod. Az a legjobb kapcsolatokat is megviseli. Ti még nem lehettek együtt annyira régóta.

Jelen esetben a párod felelősségteljesen gondolkodik. Ráérsz, ő is ráér.

2018. febr. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Már van egy gyereke, nem akar többet. Nem kell ebbe semmi mást belemagyarazni
2018. febr. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
93%

Most olvastam 4-est.

Akkor nem is lehettek túl régóta együtt. Ha pl. féléves baba mellől lépett le a párod és rögtön a te karjaidba, akkor egy éve volnátok együtt. Még egymást is meg kéne ismernetek, összecsiszolódni, nem rögtön gyártani a purdékat.

Most arról ne is beszéljünk, hogy egy ekkora kisbabával otthagyni a párját milyen dolog, illetve ha exet azonnal cserélte terád, akkor sem egy jellem-lovag. Ha meg csak a szakítása után jöttetek össze, akkor meg még rövidebb ideje vagytok együtt.

2018. febr. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!