Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezd már elegem lenni a barátomból?

Figyelt kérdés

A barátom már 2 hónapja betegszabadságon van, mert fáj a keze és így nem tud dolgozni (fizikai munkás). Azóta hétköznaponként hazautazik vidékre az anyjához, aki eltartja, eteti, rezsibe nem kell beleadnia, péntek délutántól vasárnap estig pedig nálam van és simán nem ad bele nekem sem, pedig mos, fürdik, áramot használ és még ő nevetett ki, amikor említettem, hogy legalább akkor adjon bele valamennyit, mikor több programot elindít a mosógépen. Náluk vidéken most lakásfelújítás van, simán pakolgat, megerőlteti a kezét, aztán mikor visszamegy a dokihoz, csak annyit mond neki, hogy még mindig fáj, aztán simán kiírja még. Ez megy már hetek óta. És nem érdekli, amikor kérdezem, hogy mikor megy már vissza dolgozni, vagy hogy tervezi, mindig csak az a válasz, hogy nem tudja, majd csak lesz valahogy. Elment egy interjúra 2 hete, ahová föl is vették, ma kellett volna kezdenie, egész jó munka, nem megerőltető, de ahelyett, hogy kezdett volna, inkább még kiíratatta magát.

Másfél éve vagyunk együtt, én pár hónapja költöztem át a lakásomba, nemsokkal utána kezdődött ez a probléma, pedig az összeköltözést is tervezzük hónapok óta. Vidéken simán éli az életét, rokonokhoz jár, strandol, focizik a barátokkal, az anyját napi szinten kísérgeti mindenhova, én meg gürizek, még szabadságra sem tudok menni, hogy el tudjam legalább magam tartani. Ő 31/F, én 33/N



2018. júl. 18. 10:51
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Mit tennétek a helyemben?
2018. júl. 18. 10:54
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mit tennék a helyedben? Először is nem lennék a helyedben, mert én nem pénzelnék egy ilyen semmirekellő, lusta "férfit". Ha én a hét felét másnál töltöm és fogyasztok, alap, hogy beszállok a költségekbe. Aki ilyet szemrebbenés nélkül megtesz a nőjével, arra én nem tudnék férfiként tekinteni. Alapból durva, ha egy férfi hónapokig otthon mereszti a fenekét, a nője meg gürizik és simán elnézi.


A keze nyilván nem fáj neki, ha az anyjáéknál folyamatosan segít, strandol, jön-megy, egyszerűen csak nem akar dolgozni. Kényelmes neki, hogy ott van anyuci, aki kinyalja a fenekét, vannak programok, de nincs felelősség, plusz ott van a csaja, a p**ci, ha úgy szottyan kedve. Pénzt egy fillért nem kell költenie rá, sőt még le is húzza, mert a szaros gatyáit ott mossa, meg gondolom, eszik is nálad.


Én ultimátumot sem adnék neki, hanem szépen elköszönnék tőle és keresnék egy férfit.

2018. júl. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%

Attól függetlenül, hogy egyértelműen kényelmes ez így a párodnak és úgy tűnik, esze ágában sincs dolgozni, azért én hozzátennék valamit.


Jelenleg távkapcsolatban vagyunk a párommal, ami azt jelenti, hogy a hétvégéket általában nálam tölti (nagyrészt nálam találkozunk, mert ő könnyebben mozog autóval) akkor természetes, hogy fürdik nálam, főzök neki ... stb. Amióta együtt vagyunk, még soha egyetlen egyszer sem fordult meg a fejemben, hogy ezért pénzt kérjek tőle. Amikor én megyek hozzá, ő is ugyanúgy biztosítja nekem ezeket. Ez egy párkapcsolat. Ha ennyire kifillérezed a dolgokat, akkor az nem párkapcsolat. Ha együtt fogtok élni, akkor is előfordulhat majd, hogy valamelyikőtök többet tesz bele a rezsibe, nem lehet mindent fele-fele arányban számolgatni. Főleg, ha valakinek esetleg hirtelen megszűnik a munkája.


A párod csak azért teheti ezt most meg, mert az édesanyja alátesz mindent. Ha nem így lenne, rá lenne szorulva, hogy elmenjen dolgozni. De így kényelmes. Ő valószínűleg nem fog változni, ahogyan a munkához való viszonya sem. Neked kell átgondolnod, hogy ragaszkodsz-e hozzá így is vagy hozzád hasonló párt keresel!?

2018. júl. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
Ma tényleg ez a divat, hogy értelmes nők ilyen faxkalap, lusta, igénytelen kötsögökkel vannak együtt, az értelmes, tanult, gavallér rétegnek meg nincs senkije? Csak mert úgy a 3. ilyen kérdést látom már itt pár órán belül.
2018. júl. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Mit tennék a helyedben?

Nem feküdnék alá egy ilyen embernek, aki minimálisan sem becsül meg. Inkább legyek egyedül még száz évig, de egy szeretetet, őszinteséget, egymás tiszteletét, megbecsülését nélkülöző kapcsolatnak mi az értelme?!

Erre van szükséged? Ha nem változik meg, nem tudtok eerről beszélni, akkor azt hiszem te is tudod, hogy a "kezd már elegem lenni a barátomból" hová vezet.

2018. júl. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Bolond vagy ha azt hiszed h ő fog még dolgozni,ANyuci eltarja,te eltartod van ingyen nő,mi kelllhet neki, semmi,sőt nem is tisztel szimplán eltartó stb vagy nem igazi barátnő,és ő lenne megsértődve ha kérdőre vonnád h hogy képzeli,mert ebbe nőtt fel h ő elvan tartva stb, és mert elvárja h eltartsd,meg anyu is adja alá a lovat. Anyuka herefejlesztője beérett. Sose fog dolgozni,te fogy dolgozni..

Menekülj..

2018. júl. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Megmondanám, hogy akkor lehet maradni tartósan az anyuánál. Majd ha keres és belead a költségekbe, akkor beszélhettek arról, hogy nálad maradhat-e.


ingyenélést ne toleráld már.

2018. júl. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Már nem lennék vele együtt. Nagyon régen nem. Kb. az első 'kiiratom magam, mert miért ne' pontnál.
2018. júl. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 próbálokkedveslenni ***** válasza:
100%
Szakítanék.
2018. júl. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Azzal jön állandóan, hogy azért nem megy vissza hamar dolgozni, mert nehogy meg kelljen műteni a kezét, mert túlerőlteti.
2018. júl. 18. 12:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!