Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan unalmas a barátommal?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt a barátommal, de 1 kezemen meg tudom számolni, hogy eddig hány programon voltunk. Munkánkból kifolyólag hétvégente tudunk csak találkozni, de sohasem megyünk el együtt sehova. Egész idő alatt vagy filmet, focit nézünk vagy ő játszik a telefonján és így ennyi az egész hétvége. Semmi fajta minőségi időt nem töltünk együtt. Úgy érzem magam, mint valami 70 éves, akik egész nap otthon ülnek. Nem vágyom sokra, de néha kimozdulhatnánk egy állatkert, bowling, biliárd, stb. Tegnap is kérdeztem, hogy most hétvégén 3 napot is együtt leszünk elmegyünk e valahova. Erre teljesen fásulva mondja, hogy hát kicsit lemehetünk a patak partra sétálni egy félórát (ja, ami a házunk mögött van 2 méterre). Ez mindig így lesz, sohasem fogunk semmiféle közös programot csinálni együtt?

2018. júl. 18. 13:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig nem törte magát, később még kevésbé fogja
2018. júl. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%

Röviden:

- ő nem szeret menni sehová ő azaz otthon ülős típus, annyi neki elég. kis magának való

- Te pedig az ellentettje vagy. De már 2 éve így vagy vele...

Rajtad múlik milyen jövőt szeretnél és kivel...

2018. júl. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem keress valamilyen programot,esetleg többet és vesd fel neki. Lehet csak lusta keresni
2018. júl. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
30%

Ebben az ügyben mások vagytok. Mi otthon ülők vagyunk, úgymond. Nálunk az minőségi idő, hogy filmet, sorozatot nézünk összebújva, mert mindketten szeretjük ezt. Évente egyszer nyaralunk, hétvégén bevásárlásra megyünk, havonta párszor bemegyünk a városba kajálni, szóval azért vannak programjaink. Szeretjük a mozit is. De én tényleg szeretem, hogy pihenünk, filmezünk. Mi is hétvégéken találkozunk. Szóval ez nem kimondottan az ő hibája, hiszen ő otthon ülős, te nem. Kompromisszumot kellene kötni. Pl: minden hónapban 2 napot (vagy amennyiben megegyeztek) tűzzetek ki, amikor kimozdultok. De amúgy jobb egy olyan kapcsolatban lenni, ahol mindjét félnek hasonló az életritmusa.

Amúgy én meg nagyon alkalmazkodó, rugalmas vagyok. Feltudom venni mind a két életritmust. (Azért mértékkel.)

2018. júl. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
30%

Ha neki magától nem jön, és nem szereti a programokat, akkor sajnos fölösleges csesztetni vele.


Egyébként beszéltél már arról vele, hogy ez téged bánt?


22/N

2018. júl. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha benne ennyire nincs meg az igény az együtt töltött minőségi időre, akkor megpróbálhatsz erről beszélgetni vele, de nagy javulás nem várható🤔
2018. júl. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én nem maradnék olyannal aki mikor velem lehet focit néz telefont nyomkod játszik,h vmivel elüsse az időt. Minőségi idő az nem az egymás melett levés mindenki nyomja a telot tévézik unja az egészet mint két befött. Az az együtt töltött minőségi idő h várjátok és egymásra figyeltek,jo együtt lenni,élvezitek. Itt ugy látom egyikotok se élvezi ezt, ő potcselekvést végez játszik telozik. amit tudna otthon is egyedül,te meg unod az együtt töltött időt. Te tudod h neked jo e ez igy.
2018. júl. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Bocsi, utolsó, ki kell, hogy javítsalak. Nem nincs igénye a minőségi, együtt töltött időre, hanem neki ez jelenti azt. Hogy tévéznek, pihennek.

Mindenki máshogy szereti tölteni az időt.

2018. júl. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Vagyis azóta már utolsó előtti lett belőle.
2018. júl. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Csak tudnám, hogy engem miért pontoztatok le, mikor kb. mindenki azt írta, amit én. :"D
2018. júl. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!