Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan unalmas a barátommal?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt a barátommal, de 1 kezemen meg tudom számolni, hogy eddig hány programon voltunk. Munkánkból kifolyólag hétvégente tudunk csak találkozni, de sohasem megyünk el együtt sehova. Egész idő alatt vagy filmet, focit nézünk vagy ő játszik a telefonján és így ennyi az egész hétvége. Semmi fajta minőségi időt nem töltünk együtt. Úgy érzem magam, mint valami 70 éves, akik egész nap otthon ülnek. Nem vágyom sokra, de néha kimozdulhatnánk egy állatkert, bowling, biliárd, stb. Tegnap is kérdeztem, hogy most hétvégén 3 napot is együtt leszünk elmegyünk e valahova. Erre teljesen fásulva mondja, hogy hát kicsit lemehetünk a patak partra sétálni egy félórát (ja, ami a házunk mögött van 2 méterre). Ez mindig így lesz, sohasem fogunk semmiféle közös programot csinálni együtt?

2018. júl. 18. 13:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem, nem fogtok. Neki nincs igénye arra, hogy minőségi időt töltsön el veled.

Nekem is volt egy pasim, együtt éltünk egy évig, állandóan csak haverozni járt, mindig beállítottak hozzánk hívatlanul a részeg haverok, állandóan csak meccset nézett, piált, telefonozott... Aztán betelt a pohár és mondtam neki, hogy HELÓ. Azóta vőlegényem van és ez alatt az egy év alatt meg sem tudom számolni, hány helyen voltunk, pedig mi átlagban 4 nappal többet dolgozunk, mint mások, éjszaka is. 24N

2018. júl. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Még pár év és örülni fogsz ha nyugodtan lazulhatsz vele otthon.
2018. júl. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Hasonló kapcsolatban vagyok. Én több éve.

De dettó ugyanez, fél órás séta az már valami.

Minden más jó lenne, de ez engem nagyon megvisel.

Az elején még volt valami. De ez csak rosszabb lesz. Szerintem most tiplizz én is ezen agyalok pár hete.

2018. júl. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!