Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nyugalom és biztonság vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyugalom és biztonság vagy izgalom és szenvedély?

Figyelt kérdés
Ti mit választanátok? Érdekelnének a tapasztalatok, ha felvetődött már bennetek ez a dilemma párkapcsolat terén.
2018. júl. 18. 14:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
31%
Nyugdíjas koromig az izgalom és szenvedély:)
2018. júl. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez 4 pozitív dolog. Mindét akarom.
2018. júl. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Bennem ez a dilemma sosem merült fel, egész egyszerűen addig egyedül voltam, amíg nem ismertem meg valaki olyat, aki mellett nem kell választanom a biztonság és a szenvedély között. Ma se tenném másképp.
2018. júl. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%

Egészség a legfontosabb számomra!

Utána nyugalom, biztonság, szenvedély és izgalom, ez az utolsó kettő kisebb mértékben fontos számomra.

2018. júl. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
55%
Uncsi, a nők 90%-a ezzel a dilemmával "küszködik" egész életében. A jelenlegi helyzeted fogja meghatározni, melyiket fogod választani. Ha épp sebzett vagy, akkor a nyugalmas pasi karjaiba menekülsz, de csak ameddig a sebeidet nyalogatod, majd miután felépültél, öntudatra fogsz ébredni, hogy márpedig ennél neked több "jár", és te "kinőtted" azt a kapcsolatot. Akkor le fogsz lépni/meg fogod csalni egy olyan alakkal, akinél csak egy dologban lehetsz biztos: sosem fog szeretni.
2018. júl. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez a 4 dolog egyáltalán nem zárja ki egymást.

Izgalmas dolgok közben is lehet biztonságérzetünk. És nyugalomban is lehet szenvedély.

A legjobb azt kapni, ami épp jól esik. Egy atdolgozott nqp után nyugalomba hazatérni. Egy unalmas nap végét megkoronázni valami izgalmassal.

Ha mindenképp választani kell, akkor az első.

2018. júl. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi hozzászólásokat. Azért merült fel bennem a kérdés, mert az a tapasztalatom, hogy a kapcsolatokban egy idő után megváltoznak az érzések, ahogy az ember megismeri a másikat. Van, amikor a kezdeti vibrálás után nem lép szintet a dolog és vége lesz, vagy felvetődik valami probléma, ami miatt szakítanak. Ha kialakul a kötődés, bizalom van és lehet számítani egymásra, az szerintem egy jó kapcsolat feltétele. Lehet, valami zavar van nálam, de én csak olyan kapcsolatban éltem át elképesztő szenvedélyt, amiben nem szerettek viszont. (Részéről csak szex volt.)
2018. júl. 18. 15:10
 8/18 anonim ***** válasza:
26%
Mind a négyet. Mind a négy kell. Ha bármelyik is hiányzik, felejtős.
2018. júl. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Miért kellene választani?

Legyen nyugalom és biztonság az életünkben, legyen ez az alapja, nem valami elcseszett Bonnie és Clyde vagyunk, hanem civilizált állampolgárok. Kapcsolatot tekintve a legfontosabb a biztonság szerintem, hiszen lehet akármilyen szuper a kapcsolat, ha közben végig aggódhatok, hogy vajon meddig tart még...

Viszont az életbe mindig kell izgalmat, a kapcsolatba pedig kell szenvedélyt csempészni, hogy ne hűljön ki.


Hasonlat: a nyugalom és biztonság a tészta, ami mindennek az alapja, de önmagában száraz és üres, az izgalom és a szenvedély pedig a feltét, ami élvezetessé teszi az egészet, viszont önmagában túl tömény lenne.

2018. júl. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
A tészta és a feltét hasonlata nagyon szemléletes, köszönöm, megjegyzem. :) Lehet, hogy nálam néha az arányokkal van a gond. Ha egy stabil, hosszú távú kapcsolatban jó a szex, változatos programok, jó beszélgetések vannak, elvileg minden stimmel (gondolom ez lehet a hasonlat lényege), akkor is átkattan bennem valami és elkezdem hiányolni azt az őrjítő érzést, amit ebben a viszonzatlan kapcsolatban éltem át. Lehet, hogy ezt tévesen értelmezem szenvedélynek. Testileg, lelkileg teljesen felemésztett az a helyzet, mégis, mintha ez lenne nálam az "izgalom" szint fokmérője. Szerintetek valami fogalom zavarom van?
2018. júl. 18. 15:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!