Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sajnos azt tapasztalom hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sajnos azt tapasztalom hogy a pasijaim nem szeretnek bújni. Kicsit átölel, kicsit megcsókol, de hol a szenvedély? Most az elején vagyok egy kapcsolatnak, de nála is ezt tapasztalom. Nálatok?

Figyelt kérdés

2018. jún. 23. 07:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
32%

Nekem nincsenek pasiaim. Te se tarts többet egyszerre.

31/f

2018. jún. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Az első 2 évben szinte össze voltunk tapadva. Aztán valahogy eltávolodott. Sokat beszéltünk róla, nagyon sokszor megígérte a férjem, hogy változtat, de nem történik semmi. A szenvedély megvan, a szex nagyon jó, egy nagyon támogató társ, jól tudunk együtt haladni az életben, egymás "másik fele" vagyunk, de ez az apróság hiányzik. Jó lenne, ha néha megölelne, megcsókolna, hozzám bújna. Mindezt magától. Ezeket mindig nekem kell kezdeményezni. Ez van, már nem rugózok rajta. Nagyon sokszor megbeszéltük már, nagyon sokszor megígérte, hogy változtat, de valahogy nem megy. Képtelen rá vagy nem tudom.
2018. jún. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ez elég emberfüggő. A pasik többsége nem bújós. Én mondjuk szeretek, de én sok szempontból másképp gondolkodom mint a többség :D 28/F
2018. jún. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
2 válaszoló, annyira szomorú amit írsz, azért a testiközelség tesz egy kapcsolatot azzá
2018. jún. 23. 08:49
 5/16 anonim ***** válasza:
En meg nem szeretem, ha bujnak, de csak bujos pasikat ismerek, cserelunk ismeretsegi kort?
2018. jún. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

:DDDD


Amugy mikor én is csak bújós pasikat kaptam, arra vágytam, hogy ne legyenek azok :D mert azok gyámoltalanok

2018. jún. 23. 09:00
 7/16 anonim ***** válasza:

Most már nem lennének azok? :D

31/f

2018. jún. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
2 véglet van egyik sem túl jó
2018. jún. 23. 09:18
 9/16 A kérdező kommentje:
de inkább ha ez van, akkor ne legyen bújós majd én bújok
2018. jún. 23. 09:19
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem se volt soha bujos pasim, szenvedek is, mint a kutya. Kivalasztok egy olyat, aki kelloen szexehes is, aztan par honap utan mar nekem kell lokdosni, mert o inkabb alszik... Es kozben olvasom a sok felhaborodott pasi levelet, akiket elhajtanak a nok ilyen-olyan indokkal. De szerintem valojaban nem is leteznek, csak valami robot irja azokat a szovegeket.
2018. jún. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!