Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha kihűlt a kapcsolat és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kihűlt a kapcsolat és "langyos víz" lett, mennyi idő után adtátok fel?

Figyelt kérdés

Próbáltunk rajta javítani,de nem lett jobb. Mostanra eléggé meguntam,hogy a páromnak kb mindegy,hogy találkozunk-e, alig foglalkozik velem (ne értsétek félre,egyáltalán nem azt várom,hogy nonstop írogasson meg mindenhova együtt menjünk), természetesnek veszi,hogy ott vagyok neki. Többször is beszéltünk már erről,persze ekkor jön a nem akar elveszíteni stb szöveg. Meg persze mondja,hogy szeret (a maga módján amúgy valósznű így is van),ne gondoljak hülyeségeket...Na de ha a tettei nem ezt mutatják? Aztán kb 1-2 hét után ugyanaz folytatódik,mint előtte. Programokat is én javaslok általában, mondom mindig,hogy ha ehhez vagy ahhoz nincs kedve,de mást szívesen csinálna,szóljon. Igazából úgy érzem néha,mintha szingli lennék. Ez megy olyan 3-4 hónapja. Ez az "elvagyunk" kategória lett belőle,pedig nagyon szerettem,meg jól is működött.

Nemsokára 2 éve lennénk együtt (de már régebb óta ismerem).

Itt a vége szerintetek is? Vagy mik a tapasztalaitok?


22/l 25/f



2018. júl. 18. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
22%
Azért vagy nő, vagy annak neveznek, hogy felrázd az állóvizet. Minden eszköz a kezedben van, csak használni kéne:)
2018. júl. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az lényegtelen,egy kapcsolat két(!) emberen múlik.
2018. júl. 18. 18:59
 3/4 anonim ***** válasza:
55%
Beütött a megszokás hatalma nálatok, a párod beletörődött, hogy vagy neki és kész ő már nem akar változtatni jó ez így, ahogy van elvagytok, ha csináltok valamit, akkor csináltok, ha nem az is jó csak legyetek egymásnak. Tipikus kezdeti jelei a szakításnak, mert az egyik fél beleun ebbe és változást akar. Kiveszett a párodból az, hogy még bizonyítani kellene neked és állandóan úgymond meghódítani. Sok hosszú kapcsolat erre a zátonyra fut és vége is lesz a dolognak. Az a baj tudod, hogyha netán változtatnátok már, akkor sem lenne az a feeling, ami volt az már nem tudna visszajönni ugyanúgy, mint előtte, amikor megismertétek egymást. Nem mondom, hogy itt a vége, ha tudjátok oldjátok meg, de ez 2 emberen múlik, te hiába akarod, ha ő nem . Egy esélyt megér, de még hónapokat belerakni potyára már nem érdemes szerintem.
2018. júl. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%
Pont ugyan ebbe a helyzetben voltunk mi is csak én vagyok a férfi a történetben. Sajnos mi két és fél év után szakítottunk-e miatt. Akkor jöttem rá, hogy változtatnom kellene amikor már szakított nyilván akkor már késő volt. Szerintem lengesd be a szakítást és nézd meg mit reagál rá, nálam segített volna. Ha további tanácsokra van szükséged írj nyugodtan privátban.
2018. júl. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!