Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Magas lányok! (180 cm+) Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas lányok! (180 cm+) Hogy veszitek észre, negatív módon befolyásolja ez az ismerkedést/párkeresést?

Figyelt kérdés

Ha már mindig az alacsony férfiak vannak terítéken, kíváncsi vagyok az ellenpontra is.

Be szokott próbálkozni nálatok alacsonyabb férfi is, ilyenkor hogyan viszonyultok a helyzethez?


2018. júl. 8. 14:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
magasvékony lányok, írjatok
2018. júl. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ÉN imádom a magas lányokat, nem hiszem, hogy ez akkora hátrány lenne náluk.
2018. júl. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én pont 180 vagyok, szóval eggyel alacsonyabb, mint írod. Sosem okozott gondot. Igen, alacsonyabb férfiak rendre próbálkoztak, de velük én nem akartam ismerkedni. Párom van már pár éve, olyan 187 centi lehet.

A magas lányoknál nem a magasság dönt, hanem a külső. Nem mellesleg ugyanezt alacsony lányoktól is kérdezheted. Mert bár azt tartják, az olyan cuki, meg minden, én már tapasztaltam sokszor, hogy nagyon alacsony lány olyannyira nem jött be a férfiaknak, hogy észre se vették, mint nőt, az irdatlan magasságkülönbség miatt.

Szóval a legszerencsésebb aki átlagosan magas szerintem, olyan 170-175. De én nem cserélném el, mert nagyon szeretek magas lenni. Kisgyermekkoromban nem voltam magas kislány, de mindig is szerettem volna. Aztán a kamaszodáskor váratlan mértékben megnyúltam, és női viszonylatban magas lettem. Hát, örültem. Jó mindent elérni, látni a színházban, ha sietek nagyokat tudok lépni, míg pl. anyámnak többet kell lépnie ahhoz a tempóhoz.

22/N

2018. júl. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Meg jó tömött tömegközlekedési eszközön nem lent fulladozni, hanem a fejem kinn van a testek közül. Meg jó magasnak lenni azért is, mert szép a sziluettem, elegánsabb, a hosszú láb, vékony derék miatt. Egy 145-150-centis lányt nem vesznek észre, csak az alacsony férfiak, tehát kevés. Inkább lennék 190-es, mint 145-ös. Ezerszer inkább.
2018. júl. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
6%

"alacsonyabb férfiak rendre próbálkoztak, de velük én nem akartam ismerkedni"


kell ennél többet mondani?

2018. júl. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
"Csak" 179cm vagyok, de azért válaszolok. Szerintem ha valakinek a férfiak számára vonzó személyisége, kisugárzása van, akkor nem okoz gondot neki még ilyen magassággal sem az ismerkedés (lásd: előttem válaszoló lány). Mivel nekem nincs ilyen vonzó kisugárzásom és visszahúzódó nőként nincs rám írva, hogy milyen a személyiségem, ezért én eddig csak olyan visszajelzéseket kaptam a férfiaktól, hogy túl magas, ormótlan vagyok, nem vagyok nőies, túl nagy a lábam (wtf, 179cm mellé még jó, hogy nem 35-ös...), vagy a férfi ismerőseim megbeszélték a fülem hallatára, hogy szerintük a pici, cuki nők az igazi nők, mert ők olyan kis ölelnivalóak. Eddig sajnos csak láb- vagy magasságfetisiszták "próbálkozak" nálam, akiket nem én érdekeltem, hanem csak felállt nekik attól, hogy egy nő 20 centivel magasabb náluk vagy nagy a lába, őket nyilván elutasítottam, mert nem vonz az ilyesmi. Mielőtt leugatna valaki, nem a magasságuk miatt utasítottam el őket, hanem azért, mert megalázónak tartottam, hogy csak azért keresi valaki a társaságom, mert merevedésük van a magasságom vagy a lábam miatt. Tetszett már nálam alacsonyabb és magasabb férfi is.
2018. júl. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a 6-os válaszoló el is mondta a lényeget. 177 centis nőként csak megerősíteni tudom. Csomót piszkáltak a magasságom meg a nagy labmeretem miatt. És a fetisisztak szintén betalalnak.
2018. júl. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ilyenről még nem hallottam, hogy nagyláb fétis, pedig nekem is merevedésem van a lábaktól. De ésszerű határokon belül mindegy a mérete, ha tetszik akihez tartozik.
2018. júl. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8 gondolom mindenki másra gerjed, de nem tudom, lehet, hogy csak simán lábfétis. Csak azt tapasztaltam, hogy ha pl egy válaszban itt gyakorin leírom, vagy internetes beszélgetés közben szóba kerül a lábméretem, akkor elkezdenek özönleni a privát üzenetek és az ötletek, hogy hogyan tudnám kielégíteni az illetőt vagy mit csinálna a lábammal... A valóságban pedig a lábfétises csávó levakarhatatlanná válik, ostromol az ajánlataival, minden beszélgetést erre a témára terel...
2018. júl. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Semmilyen hátrányt nem jelent.

Ha szép az arca, csinos, kedves, meg van a kisugarzása stb, akkor ugyanúgy vonzó a férfiak számára.

2018. júl. 9. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!