Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2éve vagyok a páromal sokszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2éve vagyok a páromal sokszor hazudozik kényszeresen. Ha szembesítem vele sem ismeri be. Nem lehet vele leülni megbeszélni. A bizalmam oda lett részemről. Nem érzem túl jól magam a kapcsolatban viszont a gyerkőc miatt nehéz lépni. Lenne tanács?

Figyelt kérdés
2018. júl. 20. 14:49
 1/9 anonim ***** válasza:
20%
Lenne. Lépj akkor is ha nehéz. Bár kérdés hogy mik azok a hazugságok? Mert ha megette a túrórudit a gyerek elől és tagadja az egy dolog, ha parfűm illattal körül lengve ér haza és azt mondja sörözni volt a haverokkal az meg egy másik dolog.
2018. júl. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Olyanokaban pl. Van egy nagy motorja 3x is megkérdeztem van-e jogosítványa azt mondta persze.Mikor szembesítettem mutassa meg kiderült nincs neki csak hazudozt tovább hogy ez és az miatt nem mondta el.Az sem igaz hogy elütöttèk régebben hanem ő esett el és törte össze magát és ezek csak az apróbb dolgok.Van egy gyerekünk együtt èlünk még sem őszinte.A családtagjai sajnos megerősítettek benne hogy ő ezt csinálja.Igazábol igy nem tudok hinni neki nagyobb dolgokban sem
2018. júl. 20. 14:57
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a kapcsolatnak nincs jövője. Szerinted a gyereknek jobb lesz így? Szerintem nem, mivel ez a kapcsolat csak rosszabb lesz. Lépj le, az elején nehéz lesz de utána azt fogod mondani, hogy ez volt életed legjobb döntése.
2018. júl. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Benne van a vériben a hazugság váltózni nem fog ez olyan mint egy betegség.
2018. júl. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Összevissza hazudik nem érzed jol magad,de azért egy gyereket bevállaltál vele,olyan jellemző..
2018. júl. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Bevállaltam,még akkor nem sejtettem és nem is gondoltam hogy ez lehetséges.És ez csak a kisebb gond hogy hazudik.
2018. júl. 20. 15:11
 7/9 anonim ***** válasza:

Van egy gyereketek együtt éltek és ez a jogosítvány mikor derült ki, hogy nincs??


Hány éves a gyerek egyébként?

2018. júl. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
8hónapos.Màr meg volt a gyerek mikor több mindenre gyanakodni kezdtem.Mikor beszéltem a testvérével akkor igazolódott be minden hogy nem tèvedek.Addig csak azt gondoltam én esek tulzásokba.
2018. júl. 20. 15:19
 9/9 anonim ***** válasza:

Bocs, de nálam - és minden értelmes, NEM farokfüggő nőnél - a jogsi lehazudása kb. instant szakítás.


De maradj csak vele még évekig, jó légkörben fog a gyerek felnőni. :/

2018. júl. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!