Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan akadtam ki, mert a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadtam ki, mert a barátom szerint csak egy vicc volt?

Figyelt kérdés

Ma volt édesanyám születésnapja, és egy fehér szegfűt hozott fekete masnival amit temetésre szoktak vinni, egy pillanatra anyám is ledöbbent de nem tett megjegyzést.


Én viszont félrehívtam a barátomat és kiosztottam, hogy ez , hogy képzeli, meg, hogy ennyire utálja az anyósát?? És elküldtem haza. Ennek 3 órája.


2018. júl. 21. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Én is kiakadtam volna, mert úgy gondolom bármilyen jó is legyen a viszony a tisztelet akkor is jár, és szép gesztus ha a születésnapkor ott lehet a párod, de akkor szép gesztust valamivel tolerálni is kellene. Az meg hogy vicc volt, hát, elég meredek és humor nélküli. Valami mást is produkálhatott volna.
2018. júl. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1%
Szerintem jó vicc volt :)
2018. júl. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
15%
Sheldon Cooper
2018. júl. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, teljesen jogosan akadtál ki.


szülinapjára adj neki egy sírfeliratot, biztos nevetni fog...

2018. júl. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
Ne haragudj, de én ezt nem hiszem el.
2018. júl. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

4-es akinek ilyen elmebeteg humora van, az BIZTOSAN nevetni fog ezen :D


Kérdező, én anyád helyében meg nem álltam volna kukán, hanem megkérdezem, hogy ezt azért úgy hogy gondolta?


Hülye bunkó csávód van.

2018. júl. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szulinapjara vegyel neki egy parcellat a temetoben
2018. júl. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!