Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom folyton az apjával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom folyton az apjával van, nem velem. Jogosan akadtam ki?

Figyelt kérdés

A párom szerint hisztis vagyok.

3 éves kapcsolat. Egy fél éve rákezdett a barátom, hogy minden nap találkozik az apjával, ami nem baj, viszont órákra eltűnnek, és sokszor a közös idő és program rovására megy. Például megbeszéljük, hogy szombat program, de az apja felhívja, hogy menjenek ide-oda, és akkor mennek ide-oda inkább.

Minden nap kéri az apja, hogy látogassa meg, és órákat beszélgetnek.

Tegnap találkoztam a héten először a barátommal, átsétáltam hozzájuk, és a legelső nem az volt, hogy puszit ad nekem, hanem hogy rohan be a szobájába felhívni az apját mert munkából jött és nem beszéltek.

Ma volt egy rendezvényen a munkájával kapcsolatban, majd közölte, hogy utána Apukázik és utána jön hozzám. Fel sem hívott, hogy mikor végzett a rendezvényen, semmi, hanem elmentek csavarogni az apjával, 6 órája nem tudom mit csinál és hogy értem este 5-kor jön vagy este 8-9-kor.

Volt, hogy reggel felkeltünk és közölte hogy készülődjek mert megy az Apjához.

Én örülök, hogy szereti az apját, de amint az apja szól ő rohan még ha nem is fontos és akár engem rögtön otthagy. Volt olyan, hogy állatkertben voltunk, és az apja hívta, hogy majd ugorjunk be hozzá hazafele, és a barátom vagy 5x mondta el nekem, hogy az apjához ne felejtsünk el beugrani.

Régen NEM volt ilyen. Ez úgy egy fél éve van. Kérdeztem, hogy van-e valami baj, de nincs.

És általában mindig elérhető facebookon a párom, ha munkában van akkoris rögtön visszaír, ha velem van akkor is írogat másoknak, de ha az apjával van akkor sosem elérhető. SOHA.


2018. máj. 10. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok rosszindulatú lenni, de biztos, hogy az apjával van? Nem lehet, hogy apuka szolgáltatja az alibit, közben meg van valaki más a képben?
2018. máj. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez jutott eszembe, mint amit az első válaszoló is írt. Nagyon gyanús... Főleg az, hogy nem elérhető, ha az apjával van. Másrészt furcsa, hogy téged nem visznek ide-oda, pedig sűrűn vannak együtt és ez nem egy 5 hónapos kapcsolat, hanem 3 éves...

Szerintem sem az apjával van ilyenkor, csak a fater jó alibit szolgáltat. De ne legyen igazam!

2018. máj. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Milyen kapcsolatot ápolsz az apukájával? Ha legközelebb mondja, hogy elmennek valahová menj te is velük. Ott már gondok lennének, hogyha ez ellen ellenkezne. Nekem is az ugrott be, mint az előttem szólóknak...én a helyedben követném egyik nap.
2018. máj. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Vagy megcsal, vagy haldoklik az apja. Előbbit ki se fejtem, utóbbit viszont el kéne momdania, hogy képben legyél. Nem egy 3 hónapos kapcsolatról beszélünk. Szóval én leülnék vele és elbeszélgetnénk. Ha egyik verzió sem nyert akkor nálam itt lenne vége a kapcsolatnak. Ja bocsánat, természetesen ha megcsal akkor is, bár azt úgy sem vállalná be.
2018. máj. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!