Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul esne ez a vicc a párodtól, vagy csak elröhögnéd?

Figyelt kérdés

Nem lakunk együtt hivatalosan a barátommal, de általában nálam szokott aludni.

Mondtam, hogy X este itt fog aludni egy csoporttársnőm, mert nincs hova mennie. Erre ő fülig érő szájjal elkezdi, hogy "De jó dolgom lesz két nővel az ágyban."

Erre picit hülye fejet vágtam, még mondott valami hülyeséget erről, majd látta, hogy nem esett valami jól és rögtön elkezdtett magához szoritani, hogy ő csak viccelt, ne vegyem komolyan, nem akar semmi ilyesmit, sima vicc volt.


Ti mit gondoltok erről? Vele együtt kellett volna elnevetnem a dolgot, vagy azért ez már nem vicc tárgya párkapcsolaton belül? Nem tudom mennyire számit, hogy jelen volt még két barátunk, lehet előttük is akart menőzni... De nem tudom az ilyesmi mennyire normális, vagy csak túl komoly lennék? 20l, három éve vagyunk együtt.


2018. jún. 11. 13:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
75%
ezen nyugodtan nevethettél volna
2018. jún. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
79%
Nálunk egy ilyen poén bőven belefér, az én párom is mindig poénkodik ilyesmivel és együtt elnevetjük a dolgot.
2018. jún. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
81%
ez csak vicc, nincs ebben semmi bántó
2018. jún. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
34%
Van az a réteg, akiknek ez poénos, nekem nem az és hála a jó égnek a barátomnak se. Szerintem felszaladna a szemöldöke, ha azzal jönnék neki, hogy de jó dolgom lesz két pasival az ágyban. :D
2018. jún. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
15%
Gyerek vagy. Nem öleltelek volna magamhoz és állandóan kifiguráznám a frigid, önbizalomhiányos burádat. Mert egy paraszt vagyok. De így szeretnek. Már ha épp más van a vágólapon.
2018. jún. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
79%

Azt hittem, pár napja, esetleg pár hete vagytok együtt.

3 év után egy ilyen poén nem fér bele? Ne legyél már ilyen karót nyelt :D

N

2018. jún. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
87%

És én még magamra hittem azt, hogy érzékeny vagyok és sértődős. Barátom egyszer azzal tréfált meg, hogy a nagyon előnytelenül sikerült személyis fotómat, amin sokat siránkoztam, beszkennelte és kirakta háttérképnek a gépre, ami a nagy lcd tévéhez van kötve. Amikor benyomtam a gépet, a fotóm nagy méretben jelent meg előttem. Én ezen is röhögtem.


Ez csak ilyen sima poénkodás, oké hogy egyszerű, de nem para.

2018. jún. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Lehet kicsit túltoltam az egészet.

Általában veszem a poénokat, sokat is hülyéskedünk, legtöbb dolgon tudunk nevetni. Csak az ilyen, ehhez hasonló 'poénokat' valamiért nehezen tudom tolerálni, amelyek a megcsaláshoz, kikacsintáshoz kötődnek...

2018. jún. 11. 13:45
 9/23 anonim ***** válasza:
17%
Jesszus, egy ilyen beszólás bárkinek rosszul esik? Az kemény, vannak bajok. Én csak röhögtem volna egyet és visszaszóltam volna valami viccesebb oltást.
2018. jún. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
83%
De kérdező, akkor meg ne magadban duzzogj, hanem beszéld meg a pároddal normálisan, hogy ez számodra nem vicces. Mindenkinek lehetnek érzékeny pontjai, amivel nem szereti ha poénkodnak, ilyenkor sokan duzzognak, hisztiznek, sírdogálnak, pedig egy kb 2 perces beszélgetés lenne tisztázni, és megkérni hogy erre figyeljen oda.
2018. jún. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!