Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadtam ki?

Figyelt kérdés

Lenyeg annyi, hogy hetvegen a parommal elmentunk furdozni. Megbeszeltuk, hogy kozos lesz a naptej, es fele-fele aranyban alljuk, illetve azt is, ha esetleg valamelyikonk elhagyna, akkor is veszunk egyet fele-fele aranyban.

Par napja az tortent, hogy a baratom elhagyta a telojat, van ra garancia, kell 25 ezret fizetnie ra, es kozolte, hogy nem tud beleadni 1000 Forintot telo miatt, holott nagyon jol keres, es zavar, hogy nem a megbeszeltekhez tartja magat, es hogy varial. Ha nekem lenne ilyen kiadasom, en is beleadnek, ha mar kozos, viszont a telonak mi koze van a megbeszeltekhez?


2018. máj. 11. 16:39
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Ja es a naptejet en hagytam el.
2018. máj. 11. 16:40
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Számomra, röhejes a probléma.
2018. máj. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
65%

Itt azzal van a baj kérdező, hogy azt nem fogod fel, hogy a nincsből te sem tudsz felesbe naptejet venni, még akkor sem, ha nagyon akarsz.

31/f

2018. máj. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
83%
world first problem
2018. máj. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Napi troll kérdés rovat
2018. máj. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Akkor egyedül veszel naptejet, bzmeg. İrigyellek, hogy ez nalad mar megvitando problema, mert ez azt jelenti, hogy semmi mas gondod nincs es az eletben nem eltel meg meg semmi komoly problemat.
2018. máj. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
A felet nyilvan tudom allni, a masikat meg jo lenne ha o allna, ja es azzal jott, hogy ha igazan szeretnem, kifizetnem neki.. mi vagyok en? A penztarcaja? Nem kotelessegem kifizetni neki, ha ennyire kell neki a naptej, vegye meg o es kesz!
2018. máj. 11. 16:58
 8/28 anonim ***** válasza:
93%
Ez még troll kérdésnek is szar.. Erőltesd meg magad jobban, ez így igen gyenge.
2018. máj. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Aki meg ertelmes valaszt nem bir adni, az inkabb ne is irjon ide! Nem azert irtam ki a kerdest, hogy bunko, primitiv modon valaszoljal.
2018. máj. 11. 17:00
 10/28 anonim ***** válasza:
78%

Ha gondolod megkínállak az 50 fucktorosommal, de lehet kicsit tömény már.

31/f

2018. máj. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!