Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem muttattam ki a barátnőmnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem muttattam ki a barátnőmnek szavakkal, hogy mennyire fontos nekem és mennyire fantasztikus nőnek tartom és most elhagyott engem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2018. júl. 22. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj belőle.
2018. júl. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
Tettekkel kimutattad? Miért esik egyes férfiaknak nehezére, hogy legalàbb néha kedves legyen a barátnőjével? De bezzeg idegen nőknek tudjàk tenni a szépet... Annyit tudsz tenni, hogy próbálkozol még nála és tanulsz az esetből.
2018. júl. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

#1 +1

Majd máskor okosabb leszel.

2018. júl. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
18%
#2 mert kettes férfiak elmondják, hogy a kedvesség miatt dobta a barátnőjük, mert az nem olyan vonzó, és "tökös"...
2018. júl. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
16%

Ha kedves vagyok, akkor jaj miért vagyok ilyen nyálas, ha meg nem akkor meg ez a vége.


Ha van sapkája, akkor az a baj, ha nincs, akkor az a baj.

2018. júl. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Más a szeretetnyelvetek, nem tett rá soha utalást, hogy neki mi esik jól?
2018. júl. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
40%
ezen ne emészd magad, én alávágtam mindent a nőnek, sportos alkat, ház, pénz, minden, akkor az volt a baja h nem foglalkozom vele, amikor meg vele foglalkoztam akkor miért nem vagyok "tökös". Semmi se jó. Legjobb ha úgy élsz ahogy neked tetszik, ezek meg majd rájönnek nincs herceg fehér lovon, de ne is akarj az lenni, mert akkor meg az ördög kell majd.
2018. júl. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!