Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért égetően fontos az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért égetően fontos az exemnek, hogy napi kapcsolatban maradjunk, találkozgassunk, ha nem akar tőlem már semmit?

Figyelt kérdés
Szex nincs köztünk, tehát az kilőve. 26 évesek vagyunk, 3 év után szakított velem egy másik nő miatt, akivel együtt volt 5 hóanpot, aztán szakítottak. Felkeresett engem, azóta mindenáron jóban akar lenni, hisztizik ha nem írok neki vissza fél óráig, ha nem akarok vele találkozni. Nemrég felmerült bennem, hogy hagyjuk egymást végleg békén, mert vannak dolgai, amik nem jönnek be, de ő nem akarja. Viszont elmondáa alapján nem akar tőlem semmit. Akkor ez mi? N26
2018. júl. 13. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

1. Mégis vissza akar szerezni, anélkül, hogy egy "bocsánat hülyevoltam"-ot ki kelljen nyögnie. Így visszaédesgetéssel próbálkozik.


2. Kell egy punci neki. Téged már bejáratott. Ellenőrzött minőség.


3. Még mindig a magáénak tekint.

Azzal ő is tisztába van hogy ő szúrta el. Ismer téged, így lehet ezért nem a szexszel hozakodik elő első körben. Majd ha "jó barátok" lesztek akkor dobja be mit akar igazából.

2018. júl. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezek alapján szerintem igenis akar tőled valamit. Én is szoktam ritkán az exemmel beszélni, de nem hisztizik, ha nem írok neki mondjuk 1 napon belül.
2018. júl. 14. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mert nem jött be neki a másik kapcsolat, és menne vissza hozzád. Mindig jól jön egy fix punci.

De nem kell ám a beleegyezése hozzá, hogy lezárj vele mindent. Elköszönsz tőle, és letiltod mindenhonnan és kész. Semmi értelme exeknek barátságot erőltetni.

2018. júl. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3-masnak igaza van.

Te egy használati eszköz vagy.


Ez egy mindennapi szenvedést ad csak neked, sokkal több az idegeskedés a türelmetlenség , mint a jó kellemes vidám boldog percek.


Csak az a kérdés, hogy meddig akarsz még az eszköze lenni, meddig akarsz még kínlódni ebben.

2018. júl. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az is lehet, amit a fentiek írtak, meg az is - szerintem, hogy meggátolja, hogy neked lehessen egy normális kapcsolatod.

De hagyd csak hisztizni, nem normális dolog szakítás után majd fél évvel napi kapcsolatba kerülni megint.

2018. júl. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Miért válaszolsz neki amúgy?


Azért akaszkodik rád, mert hagyod.

2018. júl. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!