Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elment a barátom a haverjaival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elment a barátom a haverjaival Balaton Sound-ra, azóta nem is ír. Nem számíthatok sok jóra, igaz?

Figyelt kérdés
Engem is hívott, de családi okok miatt nem tudtam vele tartani. 1 hónapja vagyunk még csak együtt, nagyon aggódom.
2017. júl. 6. 15:47
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Ahogy mondod. Borítékolható a dolog. Sok jót ne várj. Ha egyáltalán elmondja.
2017. júl. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Ezt így megmondani lehetetlen. Én se a telefonomon lógok, ha elmegyek valahova, de az nem jelenti azt, hogy épp valakit döngetek. Legalábbis ennyiből még nem biztos, de eddig nem volt rá példa. Van sok dolog amit meg kell beszélni ilyenkor a haveroknak, meg sok ital amit le kell dönteni, egyéb fontos dolgok. Aztán ki tudja.
2017. júl. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Aki fontos, annak ír az ember. Legalább egy sms-t, hogy tudassa, gondol rá. 1 hónapos kapcsolatban elvileg még pont lángolás van... vagy nem.
2017. júl. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Nyilván nem azért megy el a haverjaival, hogy veled facebookoljon egész nap. Naponta egyszer beszéltek, az bőven elég.
2017. júl. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ír azóta folyamatosan, hirtelen felindulás volt, deee akkor is félek...
2017. júl. 6. 16:45
 6/10 anonim ***** válasza:
18%
100%h lesz valami
2017. júl. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%
Áruld el nekem őszintén: mi történik, ha megdönget valakit a pasid a fesztiválon? Szerintem mindenki tudja, hogy nem babazsúr a Balaton Sound. Hívott, nem mentél. Én a helyedben csak annyit kérdeznék, hogy minden alkalommal használt-e gumit. Ha igen, akkor történt, ami történt, attól még ugyanaz az ember. Ha viszont nem használt, akkor kuka, mert egy felelőtlen link alak.
2017. júl. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%

Felesleges előre aggódnod, semmin nem változtat (ergo értelmetlen) és csak magaddal szúrsz ki a legjobban.


Egyébként nekem ha fesztiválról írkál a férjem, akkor rászólok, hogy tegye már le azt a nyomorult telefont és élvezze a fesztivált, majd jelentkezzen ha vége (ez már akkor is így volt, amikor még csak a barátom volt). Én kikapcsolom a sajátom amikor fesztiválra megyek, amíg tart addig be se szoktam kapcsolni. Ehhez képest még szinglin sem volt fesztiválos kalandom, nemhogy kapcsolatban, emberfüggő :)

2017. júl. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
35%

Egyetértek az utolsoval, ne nagyon hallgass a többiekre, mert itt mindenki megveti a Balaton Soundot, holott a legtöbbjük meg csak nem is volt, csak a netes hulyesegekbol tájékozódik es elhisz mindent amit olvas, a másik része meg aki volt, személyes tapasztalatból utalhatja, attól meg nem biztos, hogy másnak is rossz. En most ott dolgozom, látok kb mindent, tény, hogy megy a myomulas ezerrel, kavaras stb, de ez nem KÖTELEZŐ, ezt a baratod dönti el es ha kapcsolatba kezdett mar csak rajta múlik, hogy elszurja vagy sem. Egyébként a Balaton Sound nem szex fesztivál, mem tudom ki kezdte el ezt a marhaságot terjeszteni, meg hogy nyílt csoportos szex, nevetséges komolyan. Az meg hogy az emberek isznak, drogoznak az minden mas fesztiválon megvan.

( Ja egyébként azt is megsúgom, hogyha a baratod minden este nagyon részeg ketelkednek benne, hogy hulla részegen meg fel is álljon neki, tehát ha bízol benne, en a helyedben nem aggódnék)

2017. júl. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
71%
Nem mindenki dugni jár oda, ha ő igen, az se változtat most semmin.
2017. júl. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!