Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom elment inni a haverjaival és nagyon rosszul érzem magam?

Figyelt kérdés
Szüreti fesztivál van, szóval rengeteg az ember (és a jó nő) mindenhol. Nem túl megbízható, részegen szerintem sok hülyeségre rávehető, volt rá példa már. Tudom, ne azért ne csaljon meg mert nincs rá lehetősége, hanem mert nem akar, de pia hatására könnyű elveszteni az ítélőképességet. Mit csináljak? Rosszul vagyok az idegtől.
2017. szept. 15. 23:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
Ha ennyire nem bízol benne vagy nem hűséges, miért vagy vele?
2017. szept. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%
Te miert nem mentel fesztivalra?
2017. szept. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
60%
Legközelebb keress egy full introvertált embert, aki egymagában szeret lenni! :)
2017. szept. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Beteg vagyok, pihennem kellene. Nehéz így, hogy kéccáz a vérnyomásom.
2017. szept. 15. 23:05
 5/18 anonim ***** válasza:
71%
Szeresd egyszer az életben, és bízz meg benne.
2017. szept. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
69%
Felesleges emiatt stresszelned. Ha történik is valami és jól intézi a dolgait akkor úgysem tudod meg. Akkor meg nem mindegy mi miatt aggódsz? Megcsalni akárhol és akármikor meg tud, ha ez a célja.
2017. szept. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

De tudom, hogy józanon eszébe se jutna, csak részegen kivetkőzik magából. Ha nem inna sokat, nem zavarna.

Az is rosszul esik, hogy ő mindig jelenetet rendez, ha én elmegyek valahova (szingli) barátnőkkel, mert majd biztos belevisznek valamibe, pedig én általában fényes nappal járok és egyáltalán nem iszok alkoholt olyankor.

2017. szept. 15. 23:11
 8/18 anonim ***** válasza:
92%
A pia sz@r kifogás. Aki meg akar csalni az meg fog, aki meg nem az ihat akármennyit.
2017. szept. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó kommented Kérdező!

Mi az, hogy jelenetet rendez?

Baratoktol el szokott tiltani?

Miben próbál szabályozni meg?

Így kezdődnek a bantalmazo kapcsolatok... légy észnél :)

2017. szept. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
józanon bekorlátozza magát akkor. Az miben jobb, hogy egy börtönben él? Hadd menjen, legyen szabad! Aztán ha kiderül, hogy nem monogám, akkor nem illetek össze, és nincs több az időrablásból
2017. szept. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!