Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácsok mit tegyek, segítség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsok mit tegyek, segítség?

Figyelt kérdés
Párommal két hónapja vagyunk együtt, én 18 vagyok ő 20 éves. Már az első két hét után bemutatott a szüleinek és szerencsére nagyon jól fogadtak, normálisak voltak velem aminek örültem, mert attól tartottam unszimpatikus leszek nekik. Viszont én még nem mutattam be az enyéimnek őt és valószínűleg a tegnapi incidens miatt nem is fogom, mert elmomdtam szüleimnek, hogy félvér lány, anyja néger. Anyám jól fogadta, de apám mindig is rasszista volt, illetve maradi, igazából teljesen más értékrendjeink vannak, különbözünk, undorítóan beszélt a barátnőmről és a szüleiről is, ha nem az apám lett volna agyonvertem volna szívem szerint, aztán veszekedés jött, velem és anyámmal is veszekedett. Mai napon r**anc és egyéb szavakkal jellemezte barátnőmet, aztán megint ment a veszekedés viszont én nem akarom ezt hallgatni tőle minden áldott nap, mert sz@rul esik és csak elcs@szi a napomat. Barátnőm szülei felajánlották, hogy ideiglenes odaköltözhetek hozzájuk, nem feltétlen lennék teher számukra, jómóduak, de én engem zavarna, hogy olyan lenne mintha élősködnék rajtuk vagy nem is tudom. Barátnőmet viszont kizárt, hogy elhagynám emiatt. Egyedül meg nem tudnék élni, mert még tanulok anyámék meg nem támogatnának mert apám kezeli náluk a pénzt szóval kilátástalan vagyok egyszerűen.
2018. júl. 24. 02:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg elvinni a lányt hozzátok anélkül hogy szólsz előre,lehet ha édesapád megismeri őt személyesen akkor megváltozik a véleménye.
2018. júl. 24. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha apukád ennyire rasszista akkor inkább ne mutasd be neki a barátnőd. Csak kellemetlenséget okoznál neki. Anyukádnak simán mehet, de apukád inkább hagyd ki a családi bájcsevejből.
2018. júl. 24. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem szeretném apám stílusának ki tenni a barátnőmet. Véleménye nem változna mert nagyon makacs és màr csak ezért sem fogadnà el.
2018. júl. 24. 09:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor a fatert valahogy" ki kell iktatni " ebből a családi milliőből legalábbis , amikor ott vagytok, vagy amikor bemutatod. Ezeket meg lehet tenni semleges helyen is.
2018. júl. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!