Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összevesztünk, "sárkány"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztünk, "sárkány" vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

3 napja összevesztünk a pasimmal, mert 2 hónapja teljesen megváltozott.

4 éve vagyunk együtt. Konkrétan a 4 év alatt minden nap 5x minimum felhívott, minden nap találkozni AKART velem, ha lemondtam, mert dolgom volt hisztizett, cirkuszolt, hogy én nem akarok vele lenni.

2 hónapja megfordult a helyzet. Nem akar velem lenni, nem hív telefonon, és közli, hogy szoros a póráz részemről a nyaka körül, még a haverjainak is kibeszélt, hogy én mennyire sárkány vagyok. Ha elmegyek valahova, nem keres, eltűnik napi 7-8 órákra, hogy nem tudok róla semmit. Szerinte miattam vesztette el a barátait, miattam lett ilyen besavanyodott. SOSE kértem, hogy hanyagoljon miattam bárkit is.

Ha van esélyünk együtt lenni, nem használja ki, sőt, minden hülyeséget felvet csak, hogy ne találkozzunk.

Ő nem is érzi, hogy probléma lenne, és szíve szerint csak heti 3x este találkozna velem(nem, szex sincs, az se kell neki).

Én biztos voltam benne, hogy van valakije, mire rámüvöltött, hogy hagyjam békén a hülyeségemmel, nincs senkije, és az a bajom, hogy unatkozom mert nyári szüneten vagyok.

Igen, olyankor szoktam sárkány lenni, mikor megbeszéljük, hogy másnap 15-kor találka, ő meg előtte 10 perccel felhív, hogy nem jó a 15, hanem este 18, majd 18-kor nem tudom elérni, és betoppan 19-re. Ilyenkor sárkány vagyok.

Mondtam neki, hogy akkor üljünk le megbeszélni, mire a válasza, hogy ő elfogadta, hogy ez egy korlátozó kapcsolat.


2018. júl. 24. 11:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy együtt ezzel a férfival? Nagyon jól gondold át, miért vagy még vele! 4 éve együtt vagytok, és még mindig csak találkozgattok. Ezalatt a 4 év alatt milyen lépéseket tettetek a közös jövő felé? Mit ad neked ez a kapcsolat, amiért érdemes maradnod? És Te mit tudsz adni a másiknak, amiért érdemes veled maradnia?
2018. júl. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mit akarsz még tőle? Hányféleképpen mondja még el, hogy ő ezt már nem akarja... A legnagyobb szívességet avval tudnád tenni neki, ha szépen elválnának útjaitok.

Sajnos ez a kapcsolat elfáradt. Ott, ahol 3 napja megy a fasírt és az egyik fél kategórikusan kizárja a kommunikációt és max a megbeszélés gyanánt annyit mond neked, hogy ez egy korlátozó kapcsolat... hát ott már nem sokmindent lehet tenni.

2018. júl. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtál.

Közös jövő felé nincs lépés, egy elég nyomós indok miatt: hatalma adósság van a nyakában(az egyik rokona miatt, barátom is buta volt, mindegy is). Szóval azt kell visszafizetni, én meg olyan szakra járok, ami mellett nem tudok dolgozni, mert este 17-re érek haza és másnapra tanulni kell, szóval nem tudtunk sem összeköltözni, sem erre gondolni sem.

Eljegyzést meg nem is terveztünk, amíg nem költözik össze az ember, hiszen lakva ismerszik meg a társ.

2018. júl. 24. 11:21
 4/7 A kérdező kommentje:

2. válaszoló, igazad lehet.

De én mondtam neki, hogy semmi baj, ha nincs meg ami kell, akkor ő jobbra én balra, amire szintén rámförmed, hogy ő SZERET engem, és mi a bajom?

2018. júl. 24. 11:22
 5/7 anonim ***** válasza:
62%
Rajtad kívül mindenki látja, hogy ennek vége. Szerintem ideje lenne neked is beletörődnöd.
2018. júl. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%
Arra nem válaszoltál, hogy mit ad nektek ez a kapcsolat, amiért érdemes lenne küzdeni. :)
2018. júl. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Őt megkérdeztem; én vagyok a legjobb barátja, és egy okos, ritka intelligens nőnek tart, aki jószívű. Szerinte egymillióból egy az ilyen.(Észérvek, nem érzelmi alapú szerintem).

Nekem biztonságot ad. Skizofrén édesanya mellett nőttem fel, egy bolond testvér és egy beteg nagymama is ott volt, a barátom pedig biztonságot, nyugalmat adott nekem, amint vele vagyok, elfelejtek minden problémát, és gyerekkorom óta nekem ez többet ér, mint bármi.

Vagyis ért, eddig.

2018. júl. 24. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!