Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám visszaszerezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám visszaszerezni a barátnőm bizalmát?

Figyelt kérdés
Egyik este megcsaltam a barátnőmet egy másik nővel, nem azért mert nem éltem ki magam, kamaszkoromban kiéltem magam és a kapcsolatunk során én soha nem kívántam másik nőt rajta kívül, egyszerűen csak megtörtént, nem tudom elmagyarázni. Másnap elmondtam neki, természetesen szakítottunk, ez már három napja, de én nem bírom nélküle, szerettük egymást már több mint egy éve,és nem akarok más nőt. Egyszerűen mit tudok tenni hogy visszaszerezzem, bármit megteszek. Ti nők, lányok mit várnátok el ilyen helyzetben, egyáltalán adnátok még egy esélyt?20F
2018. júl. 24. 16:48
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem rudnam megbocsajtani....ez olyan foku csalodas hogy nincs ilyen hogy ujra bizalom...sosem lesz 100%-os bizalom!
2018. júl. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
80%
Nem volt önuralmad. Etess mást, a hűség döntés, belső attitűd kérdése. Mondjuk 20 éves vagy, kis taknyos, mit várunk el tőled??? 30F
2018. júl. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen csak megtörtént. Nem volt önuralmad. Hát, nekem sem lenne, úgy vágnálak pofán és rúgnálak ki. ;) szégyen, hogy milyen "férfiak" vannak.
2018. júl. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora egy féreg vagy. Én tutira nem állnék szóba veled.
2018. júl. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
100%
Mi a garancia, hogy máskor nem alakul így, "csak úgy"?
2018. júl. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:
Mert úgy érzem tanultam ebből a hibámból, és érzem milyen rossz nélküle, nem akarom mégegyszer ezt átélni.
2018. júl. 24. 19:21
 17/38 anonim ***** válasza:
100%
Ez a hajó már elment.
2018. júl. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
Nem válaszoltál kérdező: és ha a barátnőd tenné ugyanezt?
2018. júl. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:
Egyértelműen csalódnék,de én azt értékelném ha már másnap elém állna és elmondja mit csinált, viszont ha látnám rajta hogy megbánta én adnék neki még egy esélyt. Persze egy kis ideig külön mennénk, hogy átgondoljam a dolgokat, de megadnám az esélyt neki, és bízni ks tudnék benne újra. Mert az ember tudja azt, hogy valaki mikor szereti is mikor nem.
2018. júl. 24. 22:22
 20/38 A kérdező kommentje:
Véleményem szerint ahhoz hogy egy nő csaljon meg egy férfit, a nőnek nagyobb érzéseket kell táplálni a fél felé akivel megcsalja párját, mint egy férfinak. Akivel megcsaltam még csak nem is ismertem, semmit nem éreztem iránta.
2018. júl. 24. 22:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!