Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nélkülem jár el bulizni és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nélkülem jár el bulizni és kimarad egész éjszakára?

Figyelt kérdés
Mostanában ez egyre többször fordul elő, a hónapban is volt már ilyen egyszer... Most hétvégén megint megy. Elmondtam neki, hogy ez nekem nem tetszik, hogy nincs itthon éjszaka és hogy ez egyre többször előfordul, erre közölte, hogy kije vagyok én, hogy ilyeneket mondjak, tartsam magamban, ha ez nem tetszik, ő úgyis azt csinál, amit akar... Ezen nagyon felhúztam magam, hogy még a véleményemet se mondhatom el anélkül, hogy én legyek a korlátozó házisárkány. Mondta, hogy én is járjak el, de én nem vagyok az a típus, évente max 1 koncertre szoktam menni, ami tényleg nagyon érdekel. Közel a 35-höz ez így teljesen rendben van, hogy újabban két hetente 1x kimarad kb. egy egész napra? Ráadásul ilyen igénytelen putri falunapra megy, bár mindig ugyanabba a kis faluba jut el mert ott laknak a munkatársai akik mindig hívják inni. Először erre én is mentem volna, mert jó trash élménynek tűnt, de azóta persze módosította, hogy hááát nincs hely nekem senkinél ott aludni, mert csak egy ágy van stb. És neki fogalma sincs, hogy ez engem miért zavar, ő ugyanilyen esetben le se sz-rná, hogy én hol vagyok, majd jövök... Persze a munkatársának ott van a barátnője is az ilyen eseményeken (a 8-ból 1-nek van csak..) de én ha akarnék se tudnék menni. Annyira gáz ilyeneken veszekedni, nem is ismerek másik párt, ahol ez ennyire természetes lenne, mint nálunk. :(
2018. júl. 25. 00:44
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

"erre közölte, hogy kije vagyok én, hogy ilyeneket mondjak" = senkije.

de szó szerint senkije vagy (már).

ilyen beszólás után, még ha idegből is tette én erősen elgondolkoznék azon, hogy érdemes e az időt pazarolni erre a kapcsolatra.

ez a kapcsolat haldoklik, ebből a pár mondatból nekem legalábbis ez jön le.

2018. júl. 25. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
5 és fél év után nem gondoltam volna, hogy ennyit érdemlek... :( Megemlítettem, hogy velem is mehetne valamerre, erer mondta, hogy múltkor is mondta hogy menjünk el "bulizni", amikor jól tudja, hogy a hideg futkos a hátamon az őféle buliktól. Megelítettem, hogy másik haverjával autókázni jártak el, akkor is lelépett este inni és végül ivás helyett kikötöttek a Balaton parton. Mondtam, hogy ebben én is benne lennék. Válasz: de velük van miről beszélgetni, mert fél évente 3x találkoznak. Kössz, tehát azért nem megyünk, mert full unalmas vagyok...
2018. júl. 25. 01:10
 3/26 anonim ***** válasza:
74%

Egyet kell hogy értsek az elsővel. Ha nekem lenne barátnőm, és én is ilyen kijárkálós lennék, vagy vinném magammal, vagy ha nem is, de hallgatnék rá és nem mennék.

Hogy kije vagy neki, mondjuk a párja?

Lehet, hogy azért nem hív, mert cikinek tartanak a barátai valamiért?

2018. júl. 25. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
84%
Nemáááá hogy nem veszed észre hogy csajozik. Ez ezer szűzalék.
2018. júl. 25. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

A kije vagyok én kérdésre annyit mondott, hogy már 20 éve is felhúzta ezzel az anyja, amikor kérdezte, hogy hova megy... Neki ne parancsoljon senki (nem mintha valaha is parancsolni akartam volna neki)

A baráti társasága elég "speciális", maradjunk annyiban, hogy az érettségije egyiknek sincs (barátomnak se) ami nem is lenne baj, de emellé teljesen tipikus falusi parasztok is a disznóvágásukkal, a piálásaikkal, parasztos beszédükkel. Én diplomás nő vagyok, így valószínűleg eléggé kilógnék amúgy is a sorból. Cikinek biztos nem tart, mert amikor melóhelyére bemegyek vagy küldök be kaját mindig "áradoznak", hogy de jó ételt csináltam, milyen jól nézek ki, szerencsés velem, stb... Igaz, én egyáltalán nem iszom, így nagyon nem az én társaságom az ilyesmi, neki viszont annál inkább...

2018. júl. 25. 01:21
 6/26 A kérdező kommentje:
Mikor csajozik, ivás helyett? Igazából ennyi eljárás mellett már én is kicsit furcsállom a dolgot, de szokott képet küldeni a helyről, vagy mielőtt elalszik a haverjánál, ráadásul tényleg totál másnaposan szokott hazaesni. Nem hinném, hogy ez lenne a háttérben.
2018. júl. 25. 01:23
 7/26 anonim ***** válasza:
Írtam privátban, érdekel a véleményed, hogy mit mondanál rá.
2018. júl. 25. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
60%
Mi a kérdés?
2018. júl. 25. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Feltételezem már elment aludni, de egyébként ennyit írtam neki:


"Szia, figyelj csak, nem akarlak megbántani, és ne vedd feltétlen rossz néven. De biztos, hogy ilyen ember mellett akarsz megrohadni? Bocsi a nyers stílusért, de annyira látszik, hogy két külön világ vagytok.

Őszintén? Halad előre bármit is a kapcsolatotok? Tesz érte eleget? Vagy inkább csak visszahúz, ahogy érzem magamban bizseregni ezt a gondolatot?"

2018. júl. 25. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
24%
5éve együtt vagyon feltételezen boldogok vagytok, ha ennyi ideje együtt vagytok, megoldás tényleg egyszerű járjatok külön bulizni, ő nem érezné magát jól te diplomás barátaid között te meg az ő 8általánosos haverjai között, akkor menjetek külön és nincs vita, mindenkinek kell a lazítás, nem feltétlenül baj ha nem vagytok összenőve, viszont csináljatok közös programokat is kettesbe!
2018. júl. 25. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!