Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nélkülem jár el bulizni és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nélkülem jár el bulizni és kimarad egész éjszakára?

Figyelt kérdés
Mostanában ez egyre többször fordul elő, a hónapban is volt már ilyen egyszer... Most hétvégén megint megy. Elmondtam neki, hogy ez nekem nem tetszik, hogy nincs itthon éjszaka és hogy ez egyre többször előfordul, erre közölte, hogy kije vagyok én, hogy ilyeneket mondjak, tartsam magamban, ha ez nem tetszik, ő úgyis azt csinál, amit akar... Ezen nagyon felhúztam magam, hogy még a véleményemet se mondhatom el anélkül, hogy én legyek a korlátozó házisárkány. Mondta, hogy én is járjak el, de én nem vagyok az a típus, évente max 1 koncertre szoktam menni, ami tényleg nagyon érdekel. Közel a 35-höz ez így teljesen rendben van, hogy újabban két hetente 1x kimarad kb. egy egész napra? Ráadásul ilyen igénytelen putri falunapra megy, bár mindig ugyanabba a kis faluba jut el mert ott laknak a munkatársai akik mindig hívják inni. Először erre én is mentem volna, mert jó trash élménynek tűnt, de azóta persze módosította, hogy hááát nincs hely nekem senkinél ott aludni, mert csak egy ágy van stb. És neki fogalma sincs, hogy ez engem miért zavar, ő ugyanilyen esetben le se sz-rná, hogy én hol vagyok, majd jövök... Persze a munkatársának ott van a barátnője is az ilyen eseményeken (a 8-ból 1-nek van csak..) de én ha akarnék se tudnék menni. Annyira gáz ilyeneken veszekedni, nem is ismerek másik párt, ahol ez ennyire természetes lenne, mint nálunk. :(
2018. júl. 25. 00:44
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy ismerősöm aki azt mondta a haverokkal van miről beszélni, asszonnyal sehol nem tudja olyan jól érezni magát.

Nincsenek már együtt, ezért sem..

2018. júl. 25. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
10%

Te egy diplomás idióta vagy, ő meg egy okos "paraszt ".... 😁

Tuti nem csajozik amúgy, nyugi! Mikor a falusi parasztgyerekek beba..nak olyan undorítóak nem kellenének senkinek.

De Teee legalább egy Diplomás "nő" vagy aki a "hülye gyerek " mellett érezheti magát valakinek, mert látom a diplomához intelligenciát nem kaptál.

2018. júl. 25. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
93%

Hékás, azért le lehetne róla szállni és vissza lehetne venni a köpködős stílusodból. Egyszer az a baj, ha diplomás nő nem kezd okj-s képesítésű pasival, most meg az a baj, hogy olyannal van.

Legalább ez is bizonyítja, hogy nem minden diplomás nőnek kell diplomás pasas.

2018. júl. 25. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
A paraszt egyáltalán nem pejoratív jelző, hanem tény. Földet művelnek, állatokat tartanak egy faluban. Egyáltalán nem hülye gyerekeztem, mint írtam, NEM ZAVAR, hogy nincs érettségije, a józan PARASZTI ész sokszor sokkal többet ér. Úgy látod a kommentjeimből, hogy érzem magam valakinek? Kérlek másolj ide valamit, amiből ez jön le. Továbbá ne vetítsd ki ide a kisebbségi komplexusod légyszíves.
2018. júl. 25. 03:03
 15/26 anonim ***** válasza:
Am kérdező, válaszolsz a már privátban is, de már ide bemásolt kérdéseimre? Gondolom utóbbit nem nekem szántad, hanem a másiknak. Nem én írtam a "parasztozós" részt.
2018. júl. 25. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Semmibe vesz, 35 évesen még tini szinten van, meg úgy egyáltalán az egész, amit leírtál...ez hiába tart több mint 5 éve, egy nagy nulla kapcsolat.

Ha benne maradsz, csak egyet mondhatok, lehet van diplomád, de észt nem adtak mellé.

2018. júl. 25. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

De szar amúgy :S, most két 54%-os van jelen. Ez így marha jó.


#3-as, #7-es, #9-es, #13-as, illetve #15-ös az én válaszom. A másik, aki csúnyán írt, nem én vagyok.

Ne keverj össze vele. Ő is 54%-os.

2018. júl. 25. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

"Én diplomás nő vagyok, így valószínűleg eléggé kilógnék amúgy is a sorból. "

Neki meg érettségije sincs

Ez a legfőbb jellemzője a kapcsolatotoknak? Mert a problémádnak semmi köze a végzettségetekhez. Az én férjemnek is szakmunkája van, nekem meg diplomám, soha ez nem téma....

Kije vagy te??? Ehez megint csak nem kell diploma. Ez váló ok! Ezekszerint nem tudja már Kije vagy te.

Bocs ha nyersen fogalmaztam az előbb.(de szerintem idióta vagy ha nem látod) ez a pasi nem szerelmes beléd (szerintem)

Gondolkodjatok el azon kik vagytok egymásnak. De te is! Ki ő neked? Boldoggá tesz? Üljetek le és mond el neki, hogy neked mi esik rosszul tőle. De ő is mondja el, hogy neki mi a rossz ebben a kapcsolatban. Meg mondjátok el azt is, hogy mit szerettek a másikban! Először a rosszrol aztán a jóról... De ezt ne tűrd már el, hogy így beszéljen veled.

2018. júl. 25. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Ja az "idióta" nem faktikus jelentéssel bír a valaszomban, nyugi! 😁

Csak mondtam. 😁

2018. júl. 25. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Ha szakítotok majd te is fogsz járni. Akkor meg miért nem mész most? ( nálam ez volt )
2018. júl. 25. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!