Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nélkülem jár el bulizni és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nélkülem jár el bulizni és kimarad egész éjszakára?

Figyelt kérdés
Mostanában ez egyre többször fordul elő, a hónapban is volt már ilyen egyszer... Most hétvégén megint megy. Elmondtam neki, hogy ez nekem nem tetszik, hogy nincs itthon éjszaka és hogy ez egyre többször előfordul, erre közölte, hogy kije vagyok én, hogy ilyeneket mondjak, tartsam magamban, ha ez nem tetszik, ő úgyis azt csinál, amit akar... Ezen nagyon felhúztam magam, hogy még a véleményemet se mondhatom el anélkül, hogy én legyek a korlátozó házisárkány. Mondta, hogy én is járjak el, de én nem vagyok az a típus, évente max 1 koncertre szoktam menni, ami tényleg nagyon érdekel. Közel a 35-höz ez így teljesen rendben van, hogy újabban két hetente 1x kimarad kb. egy egész napra? Ráadásul ilyen igénytelen putri falunapra megy, bár mindig ugyanabba a kis faluba jut el mert ott laknak a munkatársai akik mindig hívják inni. Először erre én is mentem volna, mert jó trash élménynek tűnt, de azóta persze módosította, hogy hááát nincs hely nekem senkinél ott aludni, mert csak egy ágy van stb. És neki fogalma sincs, hogy ez engem miért zavar, ő ugyanilyen esetben le se sz-rná, hogy én hol vagyok, majd jövök... Persze a munkatársának ott van a barátnője is az ilyen eseményeken (a 8-ból 1-nek van csak..) de én ha akarnék se tudnék menni. Annyira gáz ilyeneken veszekedni, nem is ismerek másik párt, ahol ez ennyire természetes lenne, mint nálunk. :(
2018. júl. 25. 00:44
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem tök egyértelmű hogy nem illetek össze.
2018. júl. 25. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

A hosszú eszmecserére ami itt ma , most sor került, arra nincs más válasz, csak az, hogy mi a jó francért vagy még vele?

jó lenne ha végre összeszednéd magad és otthagynád.

2018. júl. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Megis mit varsz???

Mikor gyereket fogsz szülni neki akkor is ugyanugy bulizni dog

Meg mindig nem nött be a feje làgya

gyerek meg mindig es az is marad!!!

Jol gondold meg,mert ha csaladot akarsz nem ö legjobb apafigura!!

Meg ha nem is nözik nekem akkor is tulzas h 30 valahany evesen meg mindig olyan mint ha 18eves tinedzser lenne

Sose fog valtozni,ugyh döntsd el ilyen ferfit akarsz e v sem

2018. júl. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Minél hamarabb szabadulj meg tőle. Neked egy férfi kell, egy társ, nem pedig egy önző, bunkó, egoista kis ficsúr.

Hidd el, még egyedül is sokkal jobb, mint egy rossz kapcsolatban élni.. lépj, mert ez csak rosszabb lesz.

2018. júl. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
58%

Mi pesti par vagyunk. En eljarok bulizni egyedul meg 1-1 baratommal egesz ejjelre es nem korlatoz az elettarsam. O is eljar nelkulem ottalvos hazibulikba.


Ma mar nem szokas beleszolni,hova megy el a masik.


N/36

2018. júl. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Ha ezek után még nem dobtad, akkor veled is vannak problémák... Nem is kicsi. Egyébként ne legyél ennyire naiv hülye... Tudod milyen igénytelen pasik szednek fel (néha szintén igénytelen) csajokat??? Főleg egy falunapon.. (már elnézést, nem akarok senkit megbántani, a városában is van elég igénytelen proli) .... De tegyük fel hogy nem kefél fére... Akkor is ultra gáz amit művel... Meddig tűröd? Semmi értelme vele veszekedni, ha csak azért maradna hogy kuss legyen, azzal nem vagytok előrébb. Nem vagy már olyan fiatal (mármint gyerekvállaláshoz), hány évet akarsz még rápazarolni? Mert remélem egy ilyen alaknak nem szülsz gyereket...
2018. júl. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!