Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit akarhat az exem? Ezt mire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat az exem? Ezt mire véljem?

Figyelt kérdés
Másfél hónapja mentünk szét barátnőmmel 5 év után. Elég meghatározó személyiség volt az életemben, így még nem nagyon dolgoztam fel az egészet, főleg hogy az én hibám miatt mentünk szét. A kapcsolatunk eléggé megromlott a szakítás után, vagyis igazából egyszerűen csak megszakítottuk egymással a kapcsolatot. Viszont tegnapelőtt összefutottunk, pasija volt mellette, nem szóltunk egymáshoz de persze visszanéztünk egymásra. Viszont most 2 órája kb rámírt, hogy szeretne velem találkozni valamikor a hétvégén ha megoldható, átbeszélni dolgokat. Igazából nem tudom hogy ez mi akar lenni, mikor egy 1,5 hónapig szinte semmit nem beszéltünk egymással és most csak így rámír. 22 évesek vagyunk mindketten.
2018. júl. 25. 03:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet maradtak nálad dolgai nem, amiket el akar vinni? Vagy az is lehet, hogy hiányzol neki. Bár... Másfél hónapja mentetek szét és már van pasija?

Na az ilyen nő meglátszik, hogy kapcsolatfüggő. Meg se gyászolja a kapcsolatot, meg semmi?

Olyan mint az egyik exem kb. Pont ugyan ez. Simán ugrál bele más kapcsolatba mint ha nem is lett volna pasija évekig.

De mondom, lehet még érdekled. Te tudod, hogy megéri e találkozni vele, vagy sem.

2018. júl. 25. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs mit akarhat, ha már van másik csavoja. Ha egyenes típus a lány, akkor valószínűleg csak 1 2 szot akar váltani, abból ítélve, hogy másnál vigasztalódik.

Ha olyan jatszmazos csaj akkor meg azt szeretné, hogy visszakussz hozzá.

Mivel nem ismerem ezért ezt neked kell kideritened!

Majd esetleg írd meg, hogy mi volt.

2018. júl. 25. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

En alt akkor szoktam ilyet ha nem tudtam rendesen lezarni a kapcsolatott. Pl mert nagyon merges voltam a masikra. Kell ido amig lecsillapodok es kepes vagyok normalisan beszelni a masikkal.

Szal akar ez is lehet de az is h visszaadna neked par dolgot

2018. júl. 25. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy most meglátott és feljöttek benne a régi érzések. Ha csak úgy megszakadt a kapcsolat, akkor neki is lehetnek kimondatlan kérdései. A pasi meg csak azért van mellette lehet, hogy felejtsen. Ez csak akkor derül ki ha beszélsz vele.
2018. júl. 25. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bármiféle cinizmus nélkül mondom, hogy be fog próbálkozni és jó eséllyel le fogtok feküdni. A lány érzelmileg instabil, belemenekült egy másik kapcsolatba, hogy a szakítást valamennyire elfedje, de most, hogy találkoztatok, visszajött egy kellemes, ismerős érzés, ami most nagyon hiányzik neki.
2018. júl. 25. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is azon a véleményen vagyok, hogy azért ment bele másik kapcsolatba mert felejteni akar vagy valami, mert kb 3 héttel miután különmentünk már láttam közös képet a pasijával. Nem beszéltünk át sokmindent igazából szakítás után, akartam de haragudott rám, tehát nem zártunk szinte le semmit, én meg úgy voltam vele, hogy nem fogom zaklatni ha nem akar velem találkozni akkor. Viszont ha esetleg újra akarná kezdeni vagy valami, ti belemennétek? Én még mindig szeretem, tehát nem lennék ellene. Persze lehet le akarja zárni a dolgokat, de az sem baj legalább normálisan megbeszéltük. Köszönöm az eddigi válaszokat.
2018. júl. 25. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!