Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vannak nagy elvárásai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak nagy elvárásai egy fiúnak a lányok felé?

Figyelt kérdés

Van egy fiú ismerősöm, aki 18 éves és még nem volt kapcsolata, de úgy tudom, hogy sok mindenkinek tetszik a határozottsága miatt.

Általában azt hangoztatja a suliban, hogy a nőknek mennyi idegesítő tulajdonsága van, pl. hisztiznek, érzelmi alapon közelítik meg a dolgokat, túl sokat agyalnak, a részletekben elvesznek, kevésbé határozottak, a barátnőik társaságában libává változnak, stb. Sokszor vannak olyan megnyilvánulásai, hogy neki nincs szüksége a visítozó gyerekekre, ha még a feleség is nyávog.

Ennek ellenére olyan embernek ismertem meg, aki értelmes, általában jó emberismerő, nagyon tiszteli általában az embereket, annak ellenére, hogy nyersen fejezi ki magát és ez egy megjátszott magatartás, és ez nem csak az én véleményem. Nyilvánvaló azok számára, akik közelebb vannak hozzá, hogy vágyik a párkapcsolatra.

Mégis úgy beszél, mint aki nem elégedett a nőkkel (nem hajlik természetesen a homoszexualitásra!), sok kritikát és elvárást támaszt feléjük.

Mi az oka? Mi van a háttérben?


2010. márc. 23. 15:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert általában a lányoknak is nagy az elvárásuk a fiúkkal szemben,de AZÉRT NEM KELL ÁLTALÁNOSÍTANI!
2010. márc. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Igen, talán rosszul tettem fel a kérdést. Természetes, hogy mindenkinek vannak elvárásai, és egyetértek veled, hogy ez normális, mert ha nem lennének elvárásaink, akkor hogyan találhatnánk meg a számunkra legmegfelelőbb körülményeket.

Igazából egy bizonyos fiú viselkedésére vonatkozott a kérdésem, de úgy gondolom, mással is előfordul.

2010. márc. 23. 15:14
 3/10 anonim ***** válasza:
Sztem jól csinálja ... cinikus mint Dr. House.. az ilyenre tapadnak a nők :D
2010. márc. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
és a férfiak kikre tapadnak? :)
2010. márc. 23. 15:23
 5/10 anonim ***** válasza:
88%

szerintem arra a lányra aki kicsit titokzatosabb... visszafogottabb... mindig hagy egy kicsi infot magáról... mosolygós mégis... aranyos.. mindeemeletten nőies.. és szexi.

JA ÉS NEM VISITOZIK... attól én is megőrülök:D


(houseos voltam)

2010. márc. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én hasonló ember vagyok. Sajnos, sőt meg van némi arogancia meg odamondás is részemről. Nem vagyok épp népszerű ember. De eggyet jegyezz meg ritka az ilyen ember, aki válalja a gondolatait, tetteit. És igen nekem sincs párkapcsolatom jelenleg... már vagy 2 éve 22/f vagyok. Realitások közt él, tipikusan olyan ember akit logikával, inteligenciával lehet megfogni, van szive és lelke, de ő az agyával dönt. Hülye embereket nem tud sajnálni, és nem is fog soha.

Persze pasi ő is, eljátszik a gondolatokkal mikor a buszmegbe lát egy jó csajt, csak mikor jön a barátja ismerőse és meghalja miről és hogyan beszélnek.. Elmegy az egésztől a kedve, szeretne szeretni, csak nincs olyan ember (ritka), én is ilyen cipőben járok szóval tudom miről beszélek. De ennek ellenére így 2 év távlatából is kötöm az ebet a karóhoz, és nem adom fel a kutatást :D

2010. márc. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

informatikus ismerőseim jutnak róla eszembe

mindent összehordanak a nőkről, csak hogy ne legyen ciki, hogy nem mernek odamenni hozzájuk...

2010. márc. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ma 15:38 vagyok... am elöző, itt nem erről van szó.

Ha az én hülye korrekt észjárásommal gondolkodok, figy nekem nem azért kell csaj hogy dugjam, de félreértés ne essék azt nem mondom hogy nem csinálnám :D, és hogy ketten mennyünk shoppingolni... Egy értelmes lelki társ akinek van némi inteligencia hányadosa, természetszerüleg nem azt mondom egy jó csajnak nincs esze... De mint én is és még 1-2 sorstársam, a mai átlagot kicsit alacsonynak találja... és több kell. 4 éve azt mondtam válogatós vagyok, de most inkább csak megfontolt. Sok hülye ember van..

2010. márc. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
amúgy meg egy kapcsolatban is változik az ember nincs arra garancia,hogy egy "liba" nem komolyodik meg,vagy egy szolidabb hölgy nem csúszik le.a variációk végtelenek én személy szerint azt vallom lakva ismeri meg az egyik ember a másikat,kérdésedre válaszolva szerintem ő így leplezi a tapasztalatlanságát .
2010. márc. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

az ilyenek általában két szék közé esnek...csomó ilyet ismerek fiúba és lányba is,mindenük megvan,de sosincs kapcsolatuk és 25éves korukra mindegyik szűz még...:D

van akinek sose smemi nem jön össze,de mindig van egészséges párkapcsolata,és boldog:)23L

2010. márc. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!