Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párotoknak több napig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párotoknak több napig rossz kedve van, mert ilyen időszaka van ti hogy kezelitek?

Figyelt kérdés
Írtok neki vagy inkább hagyjátok amíg lecseng neki ez az időszak ?
2018. júl. 27. 11:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
Ez egyénfüggő, van, akinek az a jó, ha írsz, van, akinek meg az, ha békén hagyják. Én pl. az a típus vagyok, akit békén kell hagyni.
2018. júl. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Mi másfél szobás lakásban vagyunk összezárva, ilyenkor leülök xboxozni, vagy átmegyek barátnőmhöz, ilyenkor neki nyugi kell.
2018. júl. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Mi együtt élünk, de ilyenkor békén hagyjuk egymást, mindketten ezt igényeljük ilyen helyzetben. Elég nagy a lakás ahhoz, hogy el lehessen vonulni.
2018. júl. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Az előzőt ilyenkor muszáj volt kizökkentenem. Egyrészt el is várta, másrészt nem szerette volna magát egyedül érezni a gondjaival. Ilyenkor átbeszéltük, sokszor, majd megnyugodott és nem győzött hálálkodni, örült, szóval megérte. A mostanin nem lehet segíteni. Nála várni kell. Inkább annak örül, ha otthagyom egyedül. Ő úgy érzi magával rántana illetve csak elrontaná a kedvem a nyűgjeivel. Szóval ő furcsa módon azért hálálkodik később és nem győzi az elnézést kérést, ha hagytam. Szóval ahány ház annyi szokás. Ki kell tapasztalni.
2018. júl. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
25%

Ugy birom az ilyen hozzaszolasokat , mint az 1#.

,, ez egyen fuggo, kinek ez, kinek az, kinek ilyen, kinek olyan”


Nyilvan azert kerdezi meg basszus, mert kivancsi ra egyes emberek hogy kezelik ezt......

2018. júl. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%

Nincs univerzális recept, tényleg kinek ez, kinek az, nem tudjuk, hogy a kérdezőnek milyen emberrel van dolga. Attól még, hogy neked nem tetszik egy ilyen válasz, még ez a valóság. Mindenki másképp tud túllendülni egy ilyen helyzeten. Van egy kollégám, ő is az a típus, akit békén kell hagyni, de ha valaki épp nem tudja, hogy ilyen passzban van, elnézést is kér, hogy épp úgy viselkedett, ahogy.

Attól függően kell az ilyen helyzeteket lereagálni és kezelni, hogy az a másik ember melyik típusba tartozok. Akit békén kell hagyni, azt csak bosszantja, ha valaki erősködik és húzná magával.

2018. júl. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az ilyen időszak mit takar?
2018. júl. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem jobban igényel ilyenkor. Én is ilyen vagyok. Jó kibeszélni, megbeszélni a gondokat esetleg egy màs szemszögből làtni. Jó érezni és éreztetni, hogy nincs ill nem vagyok egyedül.
2018. júl. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az esik jól, ha ilyenkor békénhagynak. Átgondolom magamban, lehiggadok, utána viszont szeretem kibeszélni. De "forró" fejjel képtelen vagyok beszélni róla. (Ezeket én nem a "nehéz" napokra értem, hanem pl. ha munkahelyi gondjaim vannak.)
2018. júl. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Békén hagyom, ilyenkor magány kell neki. Majd ha úgy gondolja, odajön és kibeszéljük, elterelem a figyelmét.
2018. júl. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!