Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párotoknak több napig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párotoknak több napig rossz kedve van, mert ilyen időszaka van ti hogy kezelitek?

Figyelt kérdés
Írtok neki vagy inkább hagyjátok amíg lecseng neki ez az időszak ?
2018. júl. 27. 11:17
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Ilyen helyzetbe vagyok és nem tudtam hogy kezeljem,de inkább a békén hagyás mellett döntöttem mert úgy tűnik a kedvesem ilyenkor azt igényli.
2018. júl. 27. 12:22
 12/14 anonim ***** válasza:
A férjem az a típus, aki lerendezi magában, így nem csesztetem, nem kérdezgetem, mi baja, nem mondom, hogy nyugi, megvárom, míg lehiggad. Utálom ezt amúgy, idegesít, hogy folyton puffog félhangosan magában, de tudon, hogy ha elkezdem piszkálni, nem lesz jobb, sőt, tovább tart. Szóval kivárok. Utána általában elmondja, mi volt a baja, bocsánatot kér a puffogásért :D velem amúgy nem veszekszik, magában morog ilyenkor.
2018. júl. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Próbálok többet kedveskedni neki, jobban odafigyelni rá, de kevesebbet beszélünk, mármint ha úgy gondolom, hogy nem én vagyok a rossz kedvének a fő oka, és teszem fel jogos, hogy rossz kedve van, ha meg lehet érteni....


Ha nem élünk együtt akkor nem keresem addig csak reggel, este maximum, hogy azért tudjam jól van e.


mindkét eset megesett.

2018. júl. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Megkérdezem, mi bántja, aztán békén hagyom.


Úgyis elmondja, ha akarja, de a nyaggatástól joggal menne a falnak. Miinek zargassam ilyennel? :)

2018. júl. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!