Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki bármi segítség? Már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki bármi segítség? Már nem bírom.

Figyelt kérdés

Röviden. Most leszünk 10 hónapja együtt, 23 évesek vagyunk. Sajnos nincsenek olyan barátaim, akiktól tanácsot kérhetnék.

Egy ideig minden szuper volt, alig vártuk, hogy együtt legyünk, pár hónapja azonban minden megváltozott és magamat okoltam, hogy nem elég amit adok, "tepertem".


Eddig nem számitott hányszor hivtam, mennyit beszéltünk, mennyit találkoztuk azt számoltuk, hogy de jó 4-5 napot is együtt tölthettünk. Azonban most ez sincs már, ha szombat délutántól vasárnap délutánig együtt vagyunk is úgy látom, hogy neki sok. Baj, ha leirom miért szeretem, baj ha épp a váeosba vagyok és egy órára felnézek hozzá.


"Elegem van a lelkizesbol, elegem van abbol hogy fel orankent igy szeretlek ugy szeretlek, hogy nem lehet normálisan beszélgetni semmirol sem.. meguntam mar azt hogy miert szerettel belem? Miert szeretsz? Miert vagy velem? Masrol se tudsz kerdeznni csak hasonlokrol, hany eves vagy? Nem kis nyalas 15-16 evesek vagyunk mar, de latom te meg ott tartasz. Es legyszives ne jatszd mar magad hogy erdekel ez meg az meg amaz, legalabb miattam ne, te csak probalkozol de ne csinald. nem kell allandoan "nyalni" .. mas kifejezest nem talaltam ra hirtelen. Ennyi.. es szia.. es bocsass meg hogy most ébredtem fel es kimentem hugyozni meg szarni egyet es csak aztan válaszoltam..."


Ma egy ilyen választ kaptam..


Nem érzem, hogy akarná a kapcsolatot, ha rákérdez ezt kapom.És persze minden más fontosabb, mindig az utolsó vagyok, de ha nem akarna velem lenni mondaná, elmondása szerint.

Ha valamit mond, megyek vele ha akarja, ha nem megértem. Amit én szeretnék ritkán van, velem alig beszél már, semmit se oszt meg.


Valakinek ötlet mi tévő legyek, mert én tnyleg szeretem és nem akarom elhagyni.


Értelemes válaszokat előre is köszönöm.



2018. júl. 27. 12:33
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Annyit hozzátennék, hogy április óta sehol se voltunk, vagy pecázni ami engem nem rdekel vagy nála vagyunk és filmnézés, alvás... ritkán séta. Hozzánk nem jön, mert anyukámmal nem rózsás a viszonyuk. És nem is tudom rávenni, az indok, hogy nincs pénz majd következő héten pecázni megy/megyünk.
2018. júl. 27. 12:37
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ez így kuka... sajnos.
2018. júl. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Aki hülye, az ...., szenvedjen.


Nem lehet erre mit mondani. 23 évesen így megalkudni. Nem illetek össze, teljesen más személyiség, mások az igényei. A szerelem nem elég ilyenkor.

2018. júl. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
92%
Így van, sajnos nem illetek össze. Becsüld már meg jobban magad, minthogy ilyen kapcsolatban legyél 23 évesen. Találsz ezerszer jobbat. Olyat is, aki szereti az érzelgős dolgaidat esetleg még partner is benne. :)
2018. júl. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kapcsolat felejtős!Dobd ki mielőbb.
2018. júl. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Arra még nem gondoltál hogy sok vagy neki?Levegőt vehet?
2018. júl. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
89%

Minek vagy egyáltalán vele?


Ő elmondásod szerint:

-nem foglalkozik veled

-nem szán rád időt

-ha teszel érte valamit,lehurrog

-ha kedves vagy,azt elutasítja

-semmilyen érzelmi,romantikus válaszreakciót nem kapsz

-mindig az ő akarata érvényesül,arra amit te szeretnél,nem figyel

-elvárja,hogy te járkálj hozzá


Most őszintén. Felnőtt ember vagy. Hát nincs annyi eszed és önbecsülésed,hogy kilépj ebből a kapcsolatnak csúfolt trágyaléből?


Ja,tudom miért nem. Mert "úúúúgy szercsizeeed",ugye?

2018. júl. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kapcsolat elfáradt, kifulladt.

Ebben ennyi volt. Lépj tovább, jobb nem lesz.

2018. júl. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Elég lekezelő stílusú üzenetet írt. Én úgy látom, hogy a párod besokalt, sok vagy neki és inkább a terhére vagy. Szerintem ő már nem igazán szeret téged, csak nem meri elmondani, nem mer szakítani sem. Ha most nem szakítasz vele, akkor majd később fogtok, addig meg húzzátok az időt egymás mellett.
2018. júl. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek az előttem szólókkal, én a helyedben most szakítanék, mert ezt felesleges tovább húzni.

De előtte nézd már meg alaposan ezt az üzenetet, hogy tanulj belőle (meg az egész kapcsolatból) mert így a következő is alakulhat hasonlóan.


Azt írja, túl sokat lelkiztek és nem lehet veled normálisan beszélgetni semmiről sem.

Gondold át, mi az ami téged érdekel, mégpedig annyira, hogy szívesen, értelmesen elbeszélgetsz róla. Vannak ilyen dolgok?


Azt írja hogy idióta kérdésekkel bombázod (Miért szeretsz? Miért vagy velem? stb) Ezek tényleg nagyon idegesítőek. Ha probléma van, le kell ülni megbeszélni, de az ilyen kérdésektől kinyílik a bicska az ember zsebében.


Azt írja, hogy "nyalizol" neki, érdeklődést tettetsz akkor is ha nem érdekel valami.

Szoktál neki néha nemet mondani? Szoktál vele vitatkozni, mondtad már neki hogy téged valami nem érdekel, nem hoz lázba, találjon ki mást, beszéljetek másról? Kellett már valaha egy kicsit is tepernie a figyelmedért?


A végén pedig vulgárisan utal arra, hogy nem kéne egyfolytában rajta lógnod. Ha fizikailag nem is teszed.


Te magad azt írod, nincsenek közeli barátaid akiktől tanácsot kérhetsz. Miért van ez így? Nem lehet hogy túlságosan ráakaszkodsz mert nincsenek saját programjaid, barátaid, és ő meg menekülne ettől mert ez neki sok?


Igen, valóban úgy tűnik, nem akarja ezt a kapcsolatot, de már ismer téged annyira hogy szakítani úgysem fogsz vele, és addig is jó vagy amíg talál mást. És ha ő akarna szakítani valószínűleg megaláznád magad és könyörögnél és sírnál és sz@r embernek érezné magát. Ezért aztán rád hagyja a dolgot. Mindez nagyon lehangoló, én egy percig sem tűrném, de te fogod még egy darabig, mert nem fogsz vele szakítani.


Kezdj el magadon dolgozni, olvasgass, informálódj, alkoss véleményt, szerezz barátokat, új hobbit. Mert úgy tűnik, már a saját egyéniségedet is elveszítetted.

2018. júl. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!