Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy 27évesen nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy 27évesen nem tudja meggyűjteni a pénzt és motrokat vesz magának?

Figyelt kérdés

Párommal lassan négy éve vagyunk együtt.

Ő pár hónap és 27 évet betölti, én 21et nemsokára, még egyetemezek, alkalmi munkáim vannak emiatt.

Nagyon szeretem őt és komolyan tervezünk együtt, elmondása szerint szeretne már házat, meg összeköltözni velem(jelenleg nálam vagyunk legtöbbet, de ugye nem a mienk a ház).

Viszont nem azt látom, hogy gyűjtene is erre a vágyára... Szereti az autókat, mindent aminek motra és kereke van. 20 éves korától dolgozik, nem volt valami nagy fizetése, de egy kisebb autót sikerült vennie, meg egy motrot. Már egy éve sokkal jobb a fizetése de semmi megtakarítása sincs jelenleg. Ezekbe a dolgokba fekteti a pénzét, mert ugye meghibásodnak, eladja és vesz újabbat ami megint pénz. Most azt tervezi,hogy vesz egy quadot is, barátai is biztatják erre mert ugye nekik is van.

Szóval most arra gyűjt.

Szerintetek ez kissé a komolytalanság jele vagy nincs vele gond?

Ennyi idősen nem kellene inkább először az életét rendbe rakni, hogy ne az anyja mossa a ruháit otthon és ne anyukám főztjén éljen?

Ha tényleg szeretne családot, nem arra kellene gyűjtenie inkább? Persze azt is tudom, hogy attól még kell élni a jelenben és kihasználni az életet,nem ez ellen beszélek... Csak az jár a fejemben, hogy ha még mindig ez megy, ennyi idő után is, akkor ezután se lesz jobb... És hogy csak ezek számitanak neki leginkább.

Ebben kérném a tanácsaitok,hogy jogosan gondolhatom ezeket, vagy teljesen normális dolog, éli az életét...

Igazából már azt se tudom mit gondoljak...


2018. júl. 27. 12:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
5%

Anyuci pici éretlen fiacskája, akinek mindent a s..gge alá tesznek, önző módon csak a hobbijának szentel mindent, de a jövőjére meg nem gondol.

Komolytalan egy gyerek.


Előbb a lakás, utána a többi. Így kéne, hogy legyen.

Így vele nem tervezhetsz jövőt.

2018. júl. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
Egyetemen nem tanítják ezeket? "meggyűjteni" "motra" motrot" komolyan mind nagyon bántotta a szemem , miközben olvastam és teljesen el is terelte a figyelmet arról, hogy most itt mi is a probléma...
2018. júl. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ne haragudjatok az esetleges hibákért, errefelé mi igy beszélünk és siettem a kiírással, nem figyeltem a választékos beszédre. Nekem pont a problémám terelte el a figyelmet a helyesírásról.Nem Magyarországon élek.
2018. júl. 27. 13:05
 4/11 A kérdező kommentje:
Első: pont ezt hoztam fel finoman neki,hogy nem lenne jobb,ha egyszer sinen lenne az életünk s utána aztán ha lehet megveszünk amit megkivánunk. Erre mindig az volt a válasza, akármi vásárlása előtt,hogy nem ebből a 2-3ezer euróból vett volna lakást, ugyis megkeresi három hónap alatt, szóval csak 3 hónapot késik a lakás is ha én igy veszem (ami ugye minden egyes dolognál + 3 hónap,ami lassan már évek...) :(
2018. júl. 27. 13:09
 5/11 anonim ***** válasza:
83%

#4


Sok kicsi sokra megy. Azért mutass már neki pl. egy lakásárat, hogy akkor legyen nagy szája, ha ennek a felét legalább tudja állni.


De ha még ezek után se esik le neki, akkor inkább szakíts, mert az ilyen alak soha nem fog változni és csak rosszabb lesz.

Ha 27 évesen nem méri fel épp ésszel, hogy mi az első, akkor sorry. Te pedig nem vagy az anyja, hogy átneveld.

2018. júl. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Normális ilyen idősen igen
2018. júl. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%
Ismerősi körömben, akiknél életmódszerűen megy a motorozás, tehát már nem hobbi szint, azok hasonló érdeklődésű nőnél kötnek ki. Plusz tehetősek is általában, tehát van miből pofozgatni a motort stb.
2018. júl. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A férjem is ez a típusú ember volt, hogy megkereste a pénzt, aztán ami kellett neki a hobbijához azt megvette. Tartozása nem volt de megtakarítása sem. Amúgy egész jó a fizetése. Én borzalmas spórolós vagyok, a fizetésem elég nagy részét előbb elraktam, aztán jött a rezsi, a kaja, és végül ami maradt (ha maradt) azt elköltöttem mondjuk vettem egy farmert. Nekem volt akkor már saját lakásom meg kocsim, azóta ő is nagyon spórol és már tudott venni magának egy szép járgányt belőle. Rájött, hogy van értelme elrakni a pénzt. De ő három hónap együtt járás után rájött erre valahogyan és ennyire nem volt felelőtlen, csak céltalan volt.
2018. júl. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

En 21 eves vagyok es en is eloszor autoval es motorral kezdtem nekem a szuleim vinnyognak hogy baratno kene ezek helyett en meg pontosan a vinnyogas miatt nem baratnozok :D majd jon a lakas is, minden honapban felreteszek ra nem ertem mi ebben a problema. A te parod meg mindig jobb helyzetben van mint en mert ot legalabb nem akarjak elkuldeni otthonrol :D engem elakarnak de halistennek meg van egy par evem ameg kotelesseguk hazat rakni a fejem fole es addigra eleg penzem lesz ahoz hogy vegyek egy hazat :)


Pasid jobb helyzetben van mint en bar kicsit atgondolhatna hogy mennyiszer lesz 3 honappal tobb az a lakas ugy meghat a melo sem biztos barmi tortenhet es akkor mit fog csinalni?

2018. júl. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem terveznek vele komolyabban

Elmeselek egy sztorit!

Ismerosom ferje detto olyan mint a te parod,csak a felesege mar 2 gyereket is szult neki!!

Amugyis minden hetvegen bulizik iszik

kocsi es motor talalkozokra jar tobb szaz kilometerre akar

minden evben uj auto uj motor

megelnek ezzel nincs baj...

a ferje munka mellett bevallalt egy kis plusz melot

heti 3szor 4oras besegites pizzafutarkent

en is azt gondoltam azert hogy melozik a csaladert h jobb legyen nekik

aztan jott a dobbenet!

Vett egy xboxot csomo jatekkal nem keves penzert

jatszott vele egy ideig aztan felkerult a szekreny tetejere

felesege kerdezte tole ha nem hasznalja inkabb adjak el mert csak a port fogja!

Erre a valasz:

Azt a zsebpènzèbol vette!🙄🙄

Oke h dolgozik meg par orat h tobb penz legyen!

De hetkoznap melozik h legyen ,zsebpenze’ a felesege meg nonstop egyedul van a gyerekkel.

Hetvegen alig van otthon mert allandoan motorozik,autozik,bulizik

es 33 eves!!!

ilyen volt mindig is nem valtozott semmit!!meg a gyerekek miatt sem!

talalt egy olyan hulye not aki elvan igy,aki elnezi

neveli a gyerekeket.mos foz takarit cipeli oket ovodaba

elmegy mellette dolgozni.

ne jarj igy!

27 evesen meg mindig nem tud sporolni mert elveri mindig a penzt

sose fog tudni felrerakni!

gondolj bele ha egyszer gyereket akartok akkor is ilyen lesz?

mert sajnos igen

ebben a korban mar meg kellene komolyodni es celokat kituzni es TENNI ERTE

de o keptelen ra,keptelen arra h lemondjon ezekrol!

Pedig az elet errol szol!Lemondani dolgokrol h haladhass! egy nagyobb cel fele!

2018. júl. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!