Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a teendő, ha a barátom azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő, ha a barátom azt akarja, hogy jobban adjak magamra, de nekem ez sok lenne?

Figyelt kérdés
Volt barátnőjének fenékig érő haja volt, az enyém vékony szálú szőke, örülök, ha a hátam közepéig meg tudom növeszteni normálisan, most vállig ér... Én kicsit sportos vagyok, ő mindig hangsúlyozta a melleit, lábait, de nekem ez kényelmetlen lenne. Sminkem max szempillaspirál, rúzs, de azt mondja a barátom egyek bátrabb és neki tetszik a műköröm, műszempilla is, mert cukibb szerinte... Megéri változni egy férfi kedvéért?
2018. júl. 27. 13:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hat ezert a fasziert egy taknyos zsepit se erne meg odebb tenni. Nem te kellesz neki, hanem az elkepzelt no a fejeben, amihez teged akar hozzaidomitani.
2018. júl. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Póthajam, műszempillám, műkörmöm is van - sőt még a plasztika is befigyel, nem szégyellem -, de csak azt tudom mondani, hogy meg ne változz! A kérdésedből egyértelműen látszik, hogy mennyire nincs ínyedre, olyan aranyp.csű pasi pedig nincs a világon, akinek a kedvéért szerepbe kellene magadat kényszeríteni 1 percig is.
2018. júl. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Ő még mindig az exét szereti és szeretné, ha te is ugyanúgy néznél ki.

Szakíts. Egy kapcsolatban senkit se formálunk a saját képünkre.


Nézz utána annak, hogy milyen vitaminok szükségesek az erősebb hosszabb hajhoz.

2018. júl. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
Nem. Keressen magának mûkörmös, mûcicis, mûszempillás mûnôt, Te meg legyél boldog vkivel, akinek ùgy tetszel, ahogy Te leginkább önmagad vagy.
2018. júl. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt akarja, hogy az elődödre hasonlíts. Én tuti, hogy elgondolkoznék a helyedben, hogy kell-e ez az ember..
2018. júl. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%
Bárcsak lenne egy ilyen nem mű barátnőm mint te...
2018. júl. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%
Biztos hogy nem. Ha nagyon hőbörögne a normális válaszon s szerintem fog, nyugodtan említsd meg az exed vagy ideálod amilyenné meg ő válhatna s egyből fel fog háborodni, hogy bizony mit képzelsz. :D
2018. júl. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 mikeXxX ***** válasza:
8%

Szerintem inkább az a lényeges kérdés te akarsz e ezeken változtatni vagy sem ?

Az is lehet "rádférne " ez a pár dolog de az is benne van hogy át akar formálni a párod itt senki sem lát bele a kapcsolatba ezt neked kell érezned .

2018. júl. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2018. júl. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én otthagynám. Felnőtt ember vagyok, van saját ízlésem, véleményem, akaratom stb. és el tudom dönteni, hogy hogyan akarok kinézni és, hogy hogyan érzem jól magamat. Ha valaki elfogad úgy, ahogyan vagy és ahogy kinézek, akkor az tök jó és rendben van. Viszont, ha valaki nem és bármit meg akarna rajtam változtatni, akkor nálam kuka. Volt egy barátnőm, akinek mindent megszabott a párja és totálisan átformálta a saját ízlésére....én akkor ezt kívülállóként láttam, hogy milyen és akkor, ott el is döntöttem, hogy velem ilyet soha a büdös életbe nem fog csinálni senki sem.


Én is voltam már hasonló helyzetben, csak éppen fordítva. Az akkori párom azt akarta, hogy ne legyen műkörmöm, ne is fessem stb., illetve egyáltalán ne sminkeljek. Megmondtam neki ugyanezt, amit fent is írtam, hogy én ezt el tudom dönteni egyedül és innentől kezdve rajta áll a dolog. Ha elfogadja, akkor minden oké, ha pedig nem, akkor mehet amerre lát és kereshet magának egy olyan lányt, akinek rövid, festetlen körme van és nem sminkel. Ilyen egyszerű, el is ment és nem bántam meg.

2018. júl. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!