Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyiket válasszam? Belső a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket válasszam? Belső a fontosabb vagy a külső?

Figyelt kérdés
Van egy fiu akivel eddig csak haverok voltunk, de megtetszettem neki és elvileg már szerelmes is belém. Nekem tetszik, nagyon aranyos:) de nem vagyok belé szerelmes. De nagyon tetszik h mindennap elmondja vagy 10x h szeretlek meg h csak én kellek neki meg ilyeneket. Kinézetileg nem csúnya de nem is helyes, de viszont a belsője nagyon tetszik. A másik fiu pedig helyes, de ő nem szerelmes belém csak tetszek neki. Találkozni akar velem, de nem tudom mitcsináljak. Mindkettő fiú tetszik, csak az egyiknek a belsője, a másiknak meg a kinézete:S
2010. jún. 19. 14:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ismerd meg jól mindkettőt, amelyik belsője szimpatikusabb, válaszd őt
2010. jún. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

2 féle eset van:


1: azt választod aki belsőleg tetszik. Vele jól érzed magad, egy hercegnőként fog veled bánni, és talán annyira belehabarodsz, hogy már a külsője is tetszeni fog, vonzódsz majd hozzá.


2: azt aki külsőleg tetszik. Talán ő is megkedvel majd (szerelmes lesz beléd) és ő is hercegnőként fog veled bánni. Iránta a kezdetektől érezni fogod a vonzódást.


Nehéz dolog amúgy. Én talán az elsőt választanám. Talán...

2010. jún. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Férfi vagyok és fordított esetben, azt választanám valószínüleg akivel jól érzem magam, mert aki csak tetszik és esetleg emberileg 0, az bizony nem ér semmit.
2010. jún. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
sztem mindkettő fontos. és h összhangban legyen a kettő.
2010. jún. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Egy csúnya srác nem fog soha megszépülni de egy jól kinéző is lehet szerelmes... persze attól függ, mersz-e kockáztatni, vagy a biztosra mész. Én tuti, hogy megpróbálnám a másodikkal...
2010. jún. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Férfiként nekem is sok szép lány tetszik, de ha van egy akinek a külseje nem igazán jön be, viszont nagy közöttünk az összhang, mindenben megértjük egymást, akkor őt választanám. Kisebb az esély hogy csalódni fogok benne, mint abban aki jól néz ki, de más nem nagyon van benne ami megfog.
2010. jún. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
0%

Dobd a kevésbé jóképű, rendes palit aki mindent megtenne érted, és inkább menj a jobban kinéző palihoz egy ingatag kapcsolatba. Akkor mindenki látni fogja körülötted, hogy milyen jó palid van, és az a lényeg.


Ja és ha a második még pénzes is, akkor meg teljesen egyértelmű.

2010. jún. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Válaszd azt, amelyikbe majd szerelmes leszel, egyértelmű.
2010. jún. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

szerintem a másodiknak csak egy éjszakára kellesz...

inkább első.

2010. jún. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
a belső a fontosabb. ha ott minden rendben van, akkor a külső is megfelelő.
2010. jún. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!