Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, nem tudom tanácsta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, nem tudom tanácstalan vagyok?

Figyelt kérdés
A barátnőm mostanában más,megértem hogy rossz napjai vannak,és lehet fárasztja hogy rászállok,de ideges vagyok.Azt mondja szeret,de attól félek hogy már nem.Nagyon szeretem őt,ő volt az első lány akivel tényleg boldog vagyok,akivel eltudom képzelni az életem,ha elvesztem nem élem túl.Nagyon ideges vagyok,napok óta "depressziós" vagyok,ideges feszült.
2018. júl. 29. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:

*

Saját magadat lovalod bele az idegességbe, ami kihat a másik emberre.

2018. júl. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát néha szerintem már lefárasztom.Pedig nem vagyok ideges típus,de az exemnél egy ilyen után jött hogy én milyen vagyok stb,majd egy megalázó szakítás.Ilyen tüneményes lánnyal meg még nem hozott össze a sors és nagyon szeretem.
2018. júl. 29. 19:53
 3/7 anonim ***** válasza:

"ha elvesztem nem élem túl."


Egy okos ferfi igy all ehhez:

"Jon meg tavasz, lesz meg nyar, reten fuszal, annyi lany" :)

2018. júl. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az igaz,de a sok lányból egyik se ilyen.
2018. júl. 29. 19:56
 5/7 anonim ***** válasza:

Ágnes Széplaki add me if you want to

Username: ☁luminescence☁

2018. júl. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Veletlenul rosszat írtam ide xD
2018. júl. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ugyanolyan nyilvan nem, de butasag ugyanazt keresni.

Olyan ez, mint mikor van egy elvezetes nyar az eletedben, eljon a kovetkezo nyar, varod ugyanazt az erzest, mint a tavalyinal, de ez valahogy nem olyan, es szomorkodsz ahelyett, hogy engedned, ez a nyar egy uj elmeny legyen az eletedben.

2018. júl. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!