Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Velem lehet a baj? Teljessen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem lehet a baj? Teljessen tanàcstalan vagyok

Figyelt kérdés
Több mint fél éve vagyok és lakok együtt a barátnőmmel, az elején minden jó volt, ha veszekedés is volt akkor is ő “futott” utánam. Mostanra viszont lassan egy hónapja van hogy napi 2-3 veszekedést is kirobbant és ott hagy, kisétál az ajtón és hogy ő hazaköltözik, stb.. viszont miután lenyugszik mindig beismeri hogy hamar felkapja a vizet. Olyanokon kezdődik egy veszekedés hogy szinte már vicc, el is felejtem őket mert annyira kabaré hogy néha én se hiszem el. Legutóbb azért akart elhagyni hogy ha én elmegyek sörözni egy haverommal. Attól is félek hogy már nem szeret úgy. Beszélni nem tudok vele erről mert ha meg is beszéljük akkor ha rá jön megint ez az 5 perces őrjöngés már el is felejti és közben mondhatok én neki akár mit akkor is csinálja. Ha meg nem foglalkozok vele mikor ilyen és elmegy akkor addig csinálja a feszültséget pl. miután elmegy és nem hívom nem keresem, elkezd írni hogy én velem milyen sz*r lenni, milyen boldogtalan, hozzám vág mindent. Mintha azt élvezné ha kiborít. Egyre kevésbé bírom, viszont nagyon szeretem. Ezt se tudom neki így elmondani mert ha elmondanám ebből is veszekedés lenne hogy akkor ne viselj el, hazaköltözök stb.. Mit lehet csinálni ilyenkor? 24/F barátnőm 22
2018. máj. 7. 09:57
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

Megmondod neki, hogy szereted. Ez így van vésse eszébe. De ez a drámázás már mérgezi a szerelmetek, úgyhogy erről le kell szoknia. Vagy tönkreteszitek egymást. Szóval innentől, ha mérges, ha felhúzza magát és az az első reakciója hogy ő hazaköltözik, akkor többet nem állod az útját segítesz pakolni. Könnyen dóbálózik a dolgokkal, hogy tudja nincs súlya, következménye a hisztijének. Szóval tudatosítsd benne, hogy te szívesen megbeszéled vele a dolgokat, de ha mégegyszer így kitör akkor szerelem ide vagy oda: menjen.


Én egy ilyen beszélgetés után fejeztem be ugyanezt. 32 n

2018. máj. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Aki költözni akar, annak segítsél csomagolni.
2018. máj. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
30%
Én anno azon akadtam ki mikor a paromat elhivta az egyik haverja sörözni mert szüinapja volt és megbeszéltük hogy utàna jön hozzàm talizunk és ir nem írt kb 1órát késett na azon kiakadtam.
2018. máj. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
De mindenképp ülj le vele és beszêljétek meg .Egy sörözés nem a világ vége plàne ha még együtt is laktok .
2018. máj. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%

Egyszer engedd elköltözni/vagy segíts neki.

Egyből kiugrik a nyuszi a bokorból, hogy hogyan is álltok valójában.

2018. máj. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez a típus ilyen. Szeret dramázni, ez a lételeme.

Azért csinálja ezt, mert ez a békülős, könyörgős része az a kapcsolatnak, amit igazán élvez. Ettől érzi, hogy szereted, kell neked, és ő is szeret annyira, hogy ne tudjon elveszíteni.

Ők lépnek ki a kapcsolatból az első nyugodt, csendes, esős hétvége után, mert "kihűlt a szerelem".

Vagyis megváltozni nem fog. Vagy megszokod, hogy hetente hétszer szakít veled, vagy elég lesz, ha te szakítasz egyszer, de tényleg.

2018. máj. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!