Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sztetek igazat mond?

Figyelt kérdés
Sokszor szakitottunk és most beadtam a kulcsot és azt mindja hogy szeret jött is meg irt olyanokat ami bizonyitja hogy szeret.Összeakar költözni de én meg màr amik eddig csinàlt kiàmbràndultam belőle .

2018. júl. 29. 19:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem. Csak azért kapar, mert még nincs meg az útódod és nem akar egyedül maradni. Egyszer sem szakított volna veled, ha csak nem férjnél vagy ő nős..
2018. júl. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De ezt eljàttszotta hogy mikor beadtam a kulcsot akkor tepert én engedtem és most is ez van .De bizonygatja hogy màsképp lessz minden eddig sokszor cserben hagyott màs személyek fontosabbak voltak mint én .
2018. júl. 29. 19:48
 3/13 A kérdező kommentje:
Én szakitottam sokszor nem ő .
2018. júl. 29. 19:50
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem nős tőlem akar gyereket is ezt mondta .
2018. júl. 29. 19:51
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

2 Változott valamit? semmit. Csak addig míg az nem történt amit ő akart.


Zárd le, ennek értelme egy deka se, csak az időd vesztegeted.

2018. júl. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen pont ez az mikor én akartam vmit akkor nem tett semmit de most hogy beadtam a kulcsot màr akar pl közös programokat eddig meg mondani kellett .De àllitja hogy màs lessz minden higgyek bizzak benne .
2018. júl. 29. 20:05
 7/13 anonim ***** válasza:
én úgy gondolom, hogy te ezt már eldöntötted és a mi véleményünk már nem számít.
2018. júl. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, nem értelek. Többször szakitottál, igéretek mindig voltak, változás semmi. Szerinted ha 19x nem változott semmi, akkor huszadjára fog? Ja mert mostmár összeköltözéssel, meg gyerekekkel jön, és így már mindjart más? A nagy fenéket. Aki ennyiszer eljatszotta.a lehetőségét, az egyszerűen nem akar vagy nem tud változni. Zárd le vele végleg, és lépj tovább. Ennek a kapcsolatnak annyi ertelme sincs, mint egy zsák sz.rnak.
2018. júl. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Az okos más kárán tanul, a hülye a sajátján se.
2018. júl. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Sokszor szakítottunk"


már itt eldőlt, hogy mit gondolok.


Ha valakivel többször szakítasz és azután is csak az ígéretek maradnak, de változás nem történik, onnantól fogva már csak magadat okolhatod mindenért! Sok szerencsét, pazarolj még nyugodtan jó pár évet egy olyan emberre, akivel nincs jövőd!

2018. júl. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!