Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem kérek oktatàst sem komment...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kérek oktatàst sem kommentet de muszály vagyok kiìrnom magambòl?

Figyelt kérdés
Ma vagyunk a párommal 6 éve együtt... Pesze ö ezt elfelejtette nem is ez a lényeg mindig elfelejti... Ma elmentünk vásáròlni és sose szokot nézelödni meg semmi de ma ugy megnézett egy nöt hogy majd kieset a szemme.. Én meg a 20 hòs kisfiunk nem èrdekelte hogy ott állunk mellette.. végig bámulta persze én ezen kiakadtam hogy énròlam meg az évfordulòròl megfeletkezik és igy megalázz hogy nézzi a nőt ugy hogy mi mellette vagyunk.. Persze nem tagadta azt mondta ott volt elöttünk azért nézte... Közbe elaltattam a kisfiam de bántott meg bánt a dolog azt kimentem és mondtam neki hogy nagyon megbántott meg minden erre ö nekiált velem kiabálni elmondott minden tehènnek mert maradt rajtam 10 kg felesleg és tudja hogy ezzel megbánt... Anyàmat szidta amikor én mondtam neki hogy a te ku...a anyádat lekevert egy hatalmas pofont én meg nagy meglepetségembe vissza adtam neki.. Nekem jött még jobban az also karom a válam a mellemnél mindenem egyböl belilult belül a szám ferepedt ökölel ütött még sose bántott... Nagyon meglepődttem ès nagyon megalázva èrzem magam... Kivagyok tejesen.. Szivem szerint itt hagynám de itt a kisfiunk... Nem tudom mit tegyek senkire sem számithatok egyedûl érzem magam. Senki nincs akivel errõl beszélhetnèk.. Hogy mesèjem el bárkinek is... Azt még hozzátette amikor már nem ütött Boldog 6. Évfordulòt.. Remélem tetszik az ajándék...Nem kérek sajnálkozást kioktatást semmit... Nem azért irom ki hannem hogy kiirjam magambòl hátha megkönnyebülök
2018. júl. 30. 00:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
"Szivem szerint itt hagynám de itt a kisfiunk"... pont miatta kellene. Ebben nőjön fel?
2018. júl. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a párod nem boldog veled, sőt egy elborult agyú beteg állat. A bocsánatkéréseinek ne dőlj be, valszeg lesz újabb verés is. Azt sajnalom főleg, hogy most magad vagy a bajban, ráadásul a gyerekkel. El kellene hagynod, és olyanokra támaszkodnod, mint család, rokon, testvér, szülő, unokatestvér, nagyszülő, barátok.
2018. júl. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
14%

Hmm....hat...en bevallom nem vagyok 100-as. Kb en is igy bantottam a volt-volt baratnomet. (Provokálta) de igy mondjuk egy ilyenert nem kattanek ki. Szoval a baratod meg nalam is durvabb egy alak, ami nem kis szo.

Ha igaz a kerdes, akkor hagyd el.....vagy maradj mellette es szenvedj.

2018. júl. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
97%
Ha nem is magadért, de legalább a gyereked miatt ideje lenne észhez kapni, és elhagyni, hogy kiegyensúlyozottabb, biztosságosabb környezetben legyen, amiben nem kell attól tartanod, hogy őt is megveri egyszer. Az ilyen gyáva, nőket verő férfiak előbb-utóbb a saját gyerekeiket is megverik, mert nem tudják kontrollálni az agressziójukat.
2018. júl. 30. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
97%

Melyik rohad.ék tud megutni egy nőt, főleg akit szeret(ett).

Engem is bsott fel a volt barátnőm úgy, hogy a hajamat téptem , de megutni soha nem bírtam volna. Annak ellenére sem, hogy felpofozott.

Hagyd ott ezt a s zrhazit, és csak had verje a f. szát

2018. júl. 30. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló kapcsolatból léptem ki 8 hónapos gyerekkel úgy, hogy volt 2 hónap esélye bizonyítani. Ne cicózz, már ma csomagolj és költözzetek el a gyerekkel. Ez innen csak rosszabb lesz, sajnos tapasztalat..
2018. júl. 30. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
90%

2-es válaszoló...Engem is zavar a helytelen írás, de ebben az esetben eszembe se jutott volna ezt kiemelni és hosszasan javítgatni. A kérdező nehéz helyzetben van, kiadta magából. Nem kért tanácsot, vélhetőleg maga is tudja mit javasolnának Neki. Ha nyelvtant szeretne tanulni a könyvet fogná meg....


Kérdező, a párod agresszív, ez tény, és ezt követően sosem tudhatott,hogy bizonyos helyzetek mit váltanak ki Belőle. Egyetértek azzal a hozzászólóval aki azt hangsúlyozza,hogy pont a kisfiad miatt kellene lépned.


Ha lehet költözz haza a szüleidhez, ott biztonságban lehetsz, a "párod" legalább elgondolkodik a történteken.

Ha maradt is Rajtad + kg még nem ad okot arra,hogy becsméreljen és megalázzon. A tettleges bántalmazás pedig mindenen túlmegy. Ezt nem lehet tolerálni, tárni és megalkudni,hogy majd lesz valahogy.

2018. júl. 30. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Tehénnek nevezi a kisfia anyját, megüt, szidalmaz, tojik az évfordulóra-nulla odafigyelés és kedvesség. Szerintem itt az ideje lelépni.
2018. júl. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 peca1000 ***** válasza:
20%

Ha cigányok vagytok ( vagy csak a párod az), ezt tűrnöd kell, örülj, hogy nem vert agyon, mert visszaütöttél neki.


Nem hagyhatod ott, ez a sorsod, ő az urad. Ha megtennéd, akkor vagy agyonver, vagy elvágja a torkodat. Gyerekedet is verni fogja, szokjál hozzá.


Ha nem vagytok cigányok, akkor szépen otthagyod.

2018. júl. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
80%
miért ha cigány miért nem hagyhatja ott? Nem is írt arról hogy cigányok lennének. Vagy mi ez a cigányozás, most csak én nem vágom??
2018. júl. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!