Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem kérek oktatàst sem komment...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kérek oktatàst sem kommentet de muszály vagyok kiìrnom magambòl?

Figyelt kérdés
Ma vagyunk a párommal 6 éve együtt... Pesze ö ezt elfelejtette nem is ez a lényeg mindig elfelejti... Ma elmentünk vásáròlni és sose szokot nézelödni meg semmi de ma ugy megnézett egy nöt hogy majd kieset a szemme.. Én meg a 20 hòs kisfiunk nem èrdekelte hogy ott állunk mellette.. végig bámulta persze én ezen kiakadtam hogy énròlam meg az évfordulòròl megfeletkezik és igy megalázz hogy nézzi a nőt ugy hogy mi mellette vagyunk.. Persze nem tagadta azt mondta ott volt elöttünk azért nézte... Közbe elaltattam a kisfiam de bántott meg bánt a dolog azt kimentem és mondtam neki hogy nagyon megbántott meg minden erre ö nekiált velem kiabálni elmondott minden tehènnek mert maradt rajtam 10 kg felesleg és tudja hogy ezzel megbánt... Anyàmat szidta amikor én mondtam neki hogy a te ku...a anyádat lekevert egy hatalmas pofont én meg nagy meglepetségembe vissza adtam neki.. Nekem jött még jobban az also karom a válam a mellemnél mindenem egyböl belilult belül a szám ferepedt ökölel ütött még sose bántott... Nagyon meglepődttem ès nagyon megalázva èrzem magam... Kivagyok tejesen.. Szivem szerint itt hagynám de itt a kisfiunk... Nem tudom mit tegyek senkire sem számithatok egyedûl érzem magam. Senki nincs akivel errõl beszélhetnèk.. Hogy mesèjem el bárkinek is... Azt még hozzátette amikor már nem ütött Boldog 6. Évfordulòt.. Remélem tetszik az ajándék...Nem kérek sajnálkozást kioktatást semmit... Nem azért irom ki hannem hogy kiirjam magambòl hátha megkönnyebülök
2018. júl. 30. 00:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
91%
Te választottad... A helyedben én egy percig se gondolkodnék hogy lelépjek e.
2018. júl. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
97%

Ideje lenne az oktatásnak. Rádfér.

Fogod a gyereket és elmész orvoshoz, látleletet vetetni. Azt fogod, elmész vele a rendőrségre, és feljelented.

A rendőrségen addig pillázol, amíg kèt egyenruhás bekísér a lakásba, hogy biztonságban tudd összeszedni a gyerek és a saját legfontosabb cuccaitokat. Külön figyelj oda a hivatalos papírokra!

Utána hazaköltözöl a szüleidhez egy időre.

Beadod a gyermekelhelyezési pert, hogy kapj gyerektartást.

2018. júl. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Akkor elárulom hogy egyikünk se cigány... De hogy köztettek mennyi a rosszindulatù ember.. Mièrt baj az ha az ember kiirja magábòl a gondját vagy ami benne van erre az oldalra ahol senki nem ismer senkit és senki elött ugy gondolja nem kell utána szégyenkeznie... De az ember egyböl kapja a rosszindulatott... Nagy taps nektek...
2018. júl. 30. 09:47
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
20. Valaszolonak igaza van, azonnal latlelet (remelem meg is tetted vagy teszed, a te erdeked es a gyereke).... ez egy eroszakos taplo, meg oda is bofogi hogy boldog evfordulot 😂 egy percig se gondolkodnek ezen. Ha van barki akihez tudsz menni, akkor intezd rogton, legkozelebb mar lehet nem fogsz itt irogatni, meg ugy kb sehol ha ezt most elnezed
2018. júl. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
75%
Neked jár a taps, hogy képes voltál gyereket szülni egy ilyen okádék emberi hulladéknak, aztán most meg jól tönkreteszed a gyerek életét azzal, hogy vele maradsz, anyák gyöngye. Te úgy teszed tönkre az életed, ahogy akarod, egészségedre, senkit nem érdekel mert ezt te választottad, egyedül a gyereket sajnálom.
2018. júl. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

egy gusztustalan patkány, aki kezet emel egykori szerelmére. Az ilyennek addig verném a fejét, ameddig él és mozog. De nem csinálom soha mert gyenge és buta, nemhogy egy esetlen párhónapos gyerekes anyukával.

Nekem lenne gyerekem le sem szedném a szememet róla, nemhogy ri bancokra folyassam a nyálam a gyerekem mellett...

És még megütni? pff ahogy már leírtam, inkább letépném a saját fejemet minthogy bántsam.

Ti meg itt jöttök a helyesírási hibával, meg a cigányozással, meg hogy megérdemli... Eszembe juttatja, hogy miért húztam el abból az országból.

2018. júl. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
37%
Undorító, lelketlen nő vagy, amiért képes vagy együtt maradni ezzel a vadállattal, és kitenni egy szegény ártatlan gyereket a terrornak. Utálom a vérmamikat, de az ilyen nők mint te, akik képesek a gyereküket veszélyeztetni azért, hogy legyen mellettük egy facc, mindennek a legalja.
2018. júl. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
79%

És most könnyebb? Jobban fog esni a következő verés? Változott valami?

Minden mondatodból süt, hogy ebből nem lesz szakítás, csak nyelsz kettőt, és igyekszel úgy tenni, mintha nem veled történt volna. Holnaptól úgy teszel, mintha egy boldog család lennétek, akik szeretik egymást.

A pasid undorodik tőled, utál. Képes szidalmazni nyilvánosan, otthon összever. Gondolom, nem ez volt az első összezörrenés 6 év alatt. Ez egy nagy rakás xar, nem kapcsolat.

Miért maradsz vele?

Nincs hova menni? Nincs elég önálló jövedelmed? Akkor ne arra hivatkozz, hogy azért nem hagyod el, mert ott a gyerek. Csak saját magadnak hazudsz.

2018. júl. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Látlelet, feljelentés, válás.. Ha magadat nem is szereted annyira, hogy menj, de a gyermeked?! Nem ébredt fel a balhéra? És ha felébredt, szerinted nem hallotta a hangokat? Nem rettegett?

Ha magaddal kegyetlen vagy, az a te bajod, de 20 hónapja felelős vagy egy másik életért! Szülő, tesó, rokon, valaki biztosan befogad.. Ha más nem, anyaotthon, nane, akármi. Ha most így elvert, később is fog. Vagy a fiadat, ha éppen ő idegesíti. Ez így nem élet hosszú távon egyikőtöknek sem.

2018. júl. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!