Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen önvédelmi oktatást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen önvédelmi oktatást ajánlotok?

Figyelt kérdés
Lány vagyok
2015. márc. 16. 19:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Wing Tsun Kung-fu
2015. márc. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
43%
Meglepő, de egyik szobatársam krav magára jár és az ottani bagázs fele lány. :) Szóval itt az én ajánlatom: krav maga
2015. márc. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
jiu-jitsu
2015. márc. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Gyakorlatilag bármit, bár ez törékeny testűeknél némileg nem mindig igaz. Nem thaibox-ra gondolnék lány esetében.

Tudom ajánlani a judo-t, aikido-t, vagy ninjustsu-t.

Ezek főleg az ellenfél erejét használják ki, és lendületét, nem feltétlen az erős fizikumra épít.


Én karatéztam és judoztam elég sokat plusz közelharci technikák, így csak abból tudok kiindulni amivel már találkoztam. Most tavasztól pedig ninjutsu-t fogok tanulni+késharcot. Így arról majd csak később tudok nyilatkozni.

2015. márc. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
33%
Jah, krav maga is jó ötlet.
2015. márc. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2015. márc. 16. 19:10
 7/12 anonim ***** válasza:
Brazil JiuJitsu, kraw maga, Judo, Japán Jitsu, thaibox... Mindenképp egy állóharcit, meg egy földharcit ajánlok.
2015. márc. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ezek közül valamelyik segít abban,hogy egy férfit "kiüssek"?
2015. márc. 16. 19:35
 9/12 aszomszedneni ***** válasza:
boxoljál b*meg ha ki akarsz valakit ütni . az önvédelem nem arról szól , hogy valakit kiüss , hanem , hogy egérutat nyerj. Neked küzdő sport kell.
2015. márc. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Aikido - nem sport jellegű harcművészet, melyben az önvédelem a lényeg és az, hogy nagyobb testsúlyú személyekkel szemben is megvédhesd magad. Nőknek ajánlott!
2015. márc. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!