Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen hisztis a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen hisztis a párom?

Figyelt kérdés
2hónapja vagyok együtt a párommal és egyre többször sértődik meg például olyanokon hogy menjek el hozzá és ha kések 10percet vagy csak egy orára megyek hoozzá akkor ne is menjek meg ha megyek haza tölle megharagszik hogy miért megyek már haza miért csinálja ezt ? A párom 24 F én 22 L csak szerintem gyerekes ez a viselkedés? Mit tehetnék?
2018. júl. 30. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha már 2 hónap után több a sértődés, mint az öröm, akkor kár folytatni.
2018. júl. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%

Te választottál ilyen pasit, viseld is érte a következményeket.

Vagy megszoksz, vagy megszöksz.

2018. júl. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj az ilyen embertől. Ez csak durvulni fog, irányításmaniás. Tapasztalatból mondom, ha még jobban fogtok kötődni, nehezebben tudsz megszakadni tőle. Rád fog akaszkodni egészen. S aztűn majd anyádnak sír szó szerint, hogy el akarod hagyni. Pszichopata, menekülj el!
2018. júl. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem elégíted ki rendesen.
2018. aug. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!