Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak mit élveznek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak mit élveznek az elnyújtott, céltalan kapcsolatokban?

Figyelt kérdés

Biztos ismertek legalább 1 olyan férfit a környezetetekben, aki benne van egy hosszabb kapcsolatban, 30 körül van, de nem akar elköteleződni, elvenni a nőt, csak elvan vele és üresjáratban telnek az évek.


Ez miért jó a férfiaknak? Komolyan kérdezem, mit ad nekik egy ilyen kapcsolat, vagy mégis minek mennek bele ilyesmibe? Értem, hogy szex, de általában az ilyen kapcsolatban még csak szex se igazán van, hisz az érzelmi háttér hiánya miatt a nőknek sokszor semmi kedvük hozzá. Tehát benne poshadnak egy kvázi szex mentes, céltalan kapcsolatban, aminek biztosan tudják, hogy nem lesz közös jövője, mert nem akarnak. Ez miért jó nekik?


2018. júl. 30. 15:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

tévedsz, van szex. a férfiaknak nem kell hozzá érzelmi háttér, a nő meg azt hiszi, hogy azért fekszik le vele a pasi, mert szereti.


csak közben a férfi várja az igazit - akit villámgyorsan el is vesz feleségül.

2018. júl. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
És minden reggel úgy kel fel, hogy "de jó, ma talán megtalálom az igazit", és komolyan egyáltalán nem érdekli, hogy közben évekig szenved valakivel, aki valószínűleg nyaggatja, hogy éljenek együtt, vegye el, gyerek stb...? Akkor nem egyszerűbb szimplán csak szexelni és semmi más?
2018. júl. 30. 15:47
 3/16 anonim ***** válasza:

Hát persze, biztos ismerem mindenkinek a szexuális életét magam körül=)) Te honnan ismersz ilyen embereket... úgy értem honnan tudod olyan jól a szexuális életüket? Vagy csak találhatsz ilyen kifacsart logikai következtetésekkel? Vagy mire alapozod?


Ismerek bántalmazó kapcsolatot, na ott tényleg nem tudom, hogy mit élvezhetnek a párocskák.


A "céltalan" kapcsolatot megtudom érteni, hisz sokan alapból nem akarnak elköteleződni, tehát nekik ez a normális. Nekik nem az a cél a kapcsolatban, hogy elköteleződjenek.


Máskülönben nem tudom mire gondolsz üresjárat alatt. Ha nem házasodnak meg, akkor "üres a kapcsolatuk"? Vagy miben nyilvánul ez meg?

2018. júl. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

# 2 Személyes eset? Vagy kire gondolsz? Ez nem olyan dolog, hogy "mindenki ismer legalább 1 ilyen férfit". Ennyire nem láthatunk bele a másik ember magánéletébe az ismeretségi körünkben.


Max. 1-2 legjobb barátomnak ismerném ilyen jól az életét.

2018. júl. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Nyilván nem minden kapcsolat ilyen, de barátnőim és férfi barátaim példája alapján én főleg ezt látom. És nem értem, hogy ez miért jó a férfiaknak. Olyat is ismerek, akik csak elvannak, nem komoly a kapcsolat, de ott mindketten így vannak vele, és nekik jó is úgy.


De általában azt látom, hogy a nők megállapodnának, a férfiak azt mondják nekik, hogy persze én is, aztán 3-5 év után kiderül, hogy hát igazából bocs, de amúgy soha nem is akartam. És azt se tudnám mondani, hogy később ez másképp lett, mert akik elnapolták ezt a kérdést, később sem házasodtak. Erre gondoltam, mint üresjárat, hogy pontosan tudja, hogy nem azonosak a terveik a jövőre, de belemegy és inkább hazudik. Jobb esetben egy gyereket se 3 hónap után akarnak összehozni, így ezek a témák nyilván nem az első fél év alatt derülnek ki, hogy tök kamu állítások.


Túl sokszor látom ezt mostanában, és ijesztő számomra, nem értem a mögöttes szándékot benne. Nem az a baj, ha vki nem akar komoly kapcsolatot, csak miért hazudik róla valakinek, aki igen?

2018. júl. 30. 15:55
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
Talán félnek, hogy egyedül maradnak. Nem tudom, miért a férfiakra hegyezted ki a kérdést, nők tömkelege őrlődik rossz kapcsolatban.
2018. júl. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
45%
Ehhez kell a nő is, aki ebben ugyanúgy részt vesz. Megjegyzem, hogy fordítva is van sokszor, amikor a nő pattintja a férfit, miután mert "még élni szeretne". Itt is van napi szinten ilyen kérdés, amikor a nő lép tovább... viszont addig meg várt ő is az igazira....
2018. júl. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
És annak mi értelme van, ha elvesz valakit, aztán csalja összevissza? Ennél még ez az üresjáratos is jobb. Amúgy azért csinálja ezt sok ember, mert félnek a szingliségtől, vagy anyagilag akarnak valakit lehúzni, és erre pont jó egy kapcsolat, felezik az albit, ilyesmi.
2018. júl. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
96%

Nemértem milyen megújulásra vágysz egy kapcsolatban. Ha együtt vagy valakivel x ideje akkor rég nem olyan, mint amikor megismerkedtetek. Ha esküvőre kerülne a sor akkor miben lenne másabb az elkövetkezendő időszak?

A szextémára térve viszont úgy gondolom, majd akkor alkoss véleményt ha abban a kapcsolatban téged dugnak. Honnan tudod hogy érez a csaj. Alapból nem értem mi közöd van hozzá más hogy éli a magánéletét. Foglalkozz magaddal!

2018. júl. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

"És minden reggel úgy kel fel, hogy "de jó, ma talán megtalálom az igazit", és komolyan egyáltalán nem érdekli, hogy közben évekig szenved valakivel, aki valószínűleg nyaggatja, hogy éljenek együtt, vegye el, gyerek stb...?"


nem, nem érdekli.


---


"Akkor nem egyszerűbb szimplán csak szexelni és semmi más?"


szakítani macerás, kényelmetlen. meg gondolom, a nő főz és mos rá, a szex ingyen van, udvarolni sem kell.

2018. júl. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!