Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem magam a kapcsolatunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem magam a kapcsolatunkban, mintha a párom exe kísértene minket. Hogy tudnánk végre hátrahagyni? N

Figyelt kérdés

Nem mint kísértetet értem, nem halt meg. :) Ismertem őket, amikor még egy pár voltak. Tanúja voltam, ahogy évekig járnak. Hogy nagy volt a szerelem, hogy az ex mindenhol ott volt szinte, ahol ő, hogy folyton cinkostársként ketten voltak mindenki más ellen. Úgymond szép kapcsolat volt, de aztán véget ért.

És most velem van. De sokszor úgy érzem, még kísért minket az exbarátnő nyoma. Nem is tudom, annyi példát tudnék mondani.

1. Amikor filmszereplő, meg sorozatszínész nőket és férfiakat kibeszélünk, ezáltal feltérképezem az ízlését nők terén, azzal szembesülök, hogy mennyire nagyon bejöhetett neki az exe. És ilyenkor elgondolkodok, vajon én is annyira bejövök-e neki, én is ugyanannyira az ideálja vagyok?

2. Amikor a messenger, és más chatprogramok használatáról dumáltunk, azzal szembesültem, milyen nagyon sokat beszéltek az exével egy nap. Minden áldott nap, a kapcsolat elejétől a végéig, minden nap chat, hívások. Ilyenkor elgondolkodok, ebben a kapcsolatában is annyira egy hullámhosszon van a párjával (velem), mint az előző kapcsolatában? Mi kevesebbet beszélünk. Bár azt mondja, az azért volt, mert az exe beszélt sokat. De akkor lehet pl., hogy én nem vagyok olyan szórakoztató, ilyesmi.

3. A baráti körével pedig minden program, esemény. Hisz évekig ezeken az exével vett részt. A közös emlékekben, élményekben az exével szerepel, én csak a jövevény vagyok. És nem is tűnik úgy, mintha gyártanánk új emlékeket a barátaival, amikben én lennék már.

4. Amúgy ismerőse vagyok az exnek, mimt mondtam, ismertem őket, amikor még jártak. Éveken át. És látom, hogy semmit nem törölt ki. Oké, a kiemelt képek közül kivette azokat, amiken a párom van. Oké, a korábban "Barátommal" névre keresztelt album nevét eltávolította, így most "Névtelen album". De ugyanúgy minden kép ott van, mintha még nem ért volna véget a kapcsolat. Pedig utóvégre ő szakított, az ex.

5. Az ilyen gyakori kis utalások. Pl. "régebben minden nyáron voltam a Balatonon" (aha, az exével, volt nyaralójuk). "Régebben akartam rollert venni" (persze, mert az exe sokszor rollerezett, és gondolom kedvet kapott). "Régebben nem vettem 30-40 fölött órát" (persze, mert az exe leszólta a túlárazott, drága órákat). Régebben ez, régebban az. Ártalmatlan utalások, amikor valami olyan szóba kerül. De ezek mind az exére emlékeztetnek engem.


2018. júl. 31. 00:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Jááááj. Ez volt az élete, nem fogja kitörölni a memóriáját a kedvedért. Nem kell ennyit agyalni.
2018. júl. 31. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szakitasz mielőtt megmérgez hogy az exe jobb volt. Tapasztalatból mondom. Ez már most katasztrófa
2018. júl. 31. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy szuz fiut. Ezen az oldalon is vannak.
2018. júl. 31. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Túl sok a szabadidőd erre... Másnak is vannak exeik és attól, h nem voltak jelen a kapcsolatban még tudhatják külsőről, h ki kicsoda és bárki érvelhetne ilyen baromságokkal, h “mert biztos az exe miatt”. A párom is szokta mondani, h neki nagyon tetszik a szőke haj. Most akkor vágjam magam földhöz és vonjam kérdőre, h “mert az exed is szőke volt?”. Vagy van, h mesél valamit a párom, h hol járt és tudom, h ott volt az exe, de nem agyaloi ekkora hülyeségen, csakmert a helyről kezd beszélni, akkor az automatikusan azt is jelentené, h az exe is hiányzik... nem lesz hosszú ez a kapcsolat, ha ennyire hisztérikus vagy
2018. júl. 31. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem az ex hibája ha önmagad nem értékeled sokra..
2018. júl. 31. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak ne legyél olyan mint velem volt, hogy kerülni kellett hazafelé a városban, mert "az a k**urva is ebben az utcában lakik 😂

Én meg szivattam is hogy mindig az exem nevét mondtam neki " véletlenül"

Ma már az is exem, lehet nem véletlenül 😅

2018. júl. 31. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
44%
Nem lehet, hogy te léptél közéjük, miattad szakított az ex? Akkor ne is csodálkozz...
2018. júl. 31. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Semmi sem kényszeríti őt, hogy veled legyen. Ez a döntése, téged választott. Ez érdekeljen.
2018. júl. 31. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire zavar az ex, akkor mond meg a barátodnak. Vagy szakíts. Mi innen nem tudunk hard resetet csinálni a pasid és az exe agyán.
2018. júl. 31. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt feleslegesen túlbonyolítod. És magadat teszed tönkre
2018. júl. 31. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!