Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom fuvezik és engem ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom fuvezik és engem ez zavar, hogy mondjam meg neki?

Figyelt kérdés
2010. jún. 19. 19:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Így: "Zavar, hogy füvezel."
2010. jún. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
"Vagy befejezed vagy elhagylak." Az én volt barátom is füvezett, de nem alkalmanként, hanem minden hétvégén és akkor is, mikor velem találkozott. Egy undorító patkány volt. Ő nem tudott dönteni, úgyhogy én döntöttem helyette.
2010. jún. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
42%
Ne azt mond neki, hogy zavar. Biztos van neki valami oka arra, hogy ezt csinálja( problémák, haverok). Ha szereted, segíts neki leszokni róla, mert egyedül csak nagyon kevés embernek megy.
2010. jún. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%

"Biztos van neki valami oka arra, hogy ezt csinálja( problémák, haverok)"


Te melyik világban élsz? Persze, minden ótvar drogosnak lelki baja van, szó sincs róla, hogy csak azért csinálják, mert az menő.

2010. jún. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
62%

mondd meg neki, h ez téged zavar

am nem akarlak elkeseríteni, de egy füves nem fog leszokni senki és semmi miatt, próbáld meg így elfogadni és megbeszélni vele, h amikor veled van, akkor ne szívjon

2010. jún. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%
Alapszabály,hogy szenvedélybetegekkel és drogosokkal nem kezdünk.Elárulom,hogy NEM FOG MEGVÁLTOZNI,és nem fog leszokni sem Róla.Szóval a saját érdekedben most dobd ki,mert a fenyegetőzéssel baromira nem mész semmire.Saját maga,meg a drog mindig fontosabb lesz Neki,mint Te.
2010. jún. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
23%
mi a baj a füvel? csináljátok együtt, garantáltan felejthetetlen élmény lesz :P :D
2010. jún. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
66%

19:16 teljesen egyetértek, ez így van

a fű mindig az első helyen lesz

2010. jún. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

19:10 megint :)

Sajnálom, de személyes tapasztalat.

2010. jún. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
62%

haggyadmár hadfüvezzen b@zd,ő élete

ha majd dobod érte ráfog jönni hogy mekkora barom volt

egyébként,ha nagyon zavar,utalgass rá hogy szerinted nem tesz jót neki stb.. ha szeret megérti és leteszi.ha nem akkor már nincsis értelme tovább együtt lenni

2010. jún. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!