Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom testvére kihasznál. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom testvére kihasznál. Mit lehet vele csinálni?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt barátommal, de a testvére az elmúlt időszakban nagyon hangos velem szemben. Szerinte nem vagyok elég gazdag(nem panaszkodom, vannak megtakarításaim is, ami neki viszont nincs) Ha valamiért pénzt adok, többet mint amennyit ő szánna rá akkor elkezdi szidni,hogy milyen rossz. Sokszor meg akarja hívatni magát erre-arra ha éppen együtt megyünk valamerre. Úgy érzem teljesen hülyének néz, barátomnak már mondtam,hogy jó lenne ha fékezné magát, mert eleinte szerettem, de most már rosszul vagyok tőle, borzalmas.

Visszaszólogatok neki, pedig rám nem jellemző, de úgy érzem muszáj. Mi mást csinálhatok? Ha párom rászól csak vita lesz belőle, mert még otthon élnek mindketten.

Ti mit csinálnátok a helyemben? Szeretitek a sógorotokat?

Én 25/N, párom 29/F és a testvére 26/F



2018. aug. 1. 19:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Engem más módon próbált "kihasználni" a volt párom testvére.

Én is nagyon kedveltem, de egyszer már oda jutottunk, hogy semmire nem reagáltam. Sajnálom ő is volt, hogy segített nekem (Nem anyagi), de túlzásba vitte már.

2018. aug. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A rokonok akkor is rokonok ha utálod őket. Ha tiszta érzelmeket akarsz, akkor megmondod neki hogy utálod mint a sz---art és nem vagy vele hajlandó egy helyen lenni. Nekem van egy-két ilyen rokonom. Nagyon klassz az életem mióta nem beszélek velük. Persze kifelé tolom a rokonságot, de a család tudja, hogy ki nem állhatom őket és el is fogadják.
2018. aug. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!